نکات ریز در مورد درآمد زایی از اینستاگرام

نویسنده: محمد رسول
1399/12/07   11:21
همانطور که اطلاع دارید از اینستاگرام که به عنوان قلب فضای مجازی شناخته شده است می شود درآمد زایی کرد. دلیل اصلی درآمد زایی در اینستاگرام، پر مخاطب بودن آن است. در اینجا با راه های مختلف درآمد زایی آشنا می شویم. ‌
نکات ریز در مورد درآمد زایی از اینستاگرام

اینستاگرام ، اپلیکیشنی است که در جهان حدود 2 میلیارد طرفدار دارد. کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است، افراد دارای یک صفحه شخصی برای خود می شوند و می توانند مطلب مورد نظر خود را در آن به اشتراک بگذارند و معمولا برای افراد مشهور، مسمر ثمر است.


در ادامه، با روش های مختلف درآمد زایی به اضافه توضیحات آن آشنا می شویم.


قدم اول و اصلی

قطعا کسی که قصد دارد درآمد زایی از اینستاگرام را آغاز کند لازم است گام هایی را بردارد، گام اول داشتن هدف و انگیزه کافی است و به راحتی نا امید نشود، گام بعد راه اندازی یک صفحه و شروع فعالیت و گذاشتن پست است. گام بعد و می شود گفت مهم ترین گام، جذب فالوور است، یعنی شما روز به روز باید فالوور هایتان را افزایش دهید و به مقدار مورد نظر که رسیدید می توانید هدف خود را دنبال کنید و از طریق راه هایی که در پایین گفته میشود، کسب درآمد کنید.


1_ تبلیغات

اولین راه درآمد زایی در اینستاگرام، تبلیغات است. یعنی اینکه صفحه ای با اسم مشخص و نامی آشنا برای خود می سازید و به افراد برای معروف شدن پیج (صفحه) خدمت می کنید. و برای آنها با قیمت های مناسب تبلیغ می کنید.


2_ راه اندازی فروشگاه در اینستاگرام

راه دوم این این است که محصولات خود را بفروشید، یعنی اینکه یک پیج در اینستاگرام با حساب فروشگاهی راه اندازی کرده و محصولات خود را در آن صفحه به اشتراک بگذارید تا افراد آن ها را ببینند و برای ثبت سفارش به شما پیام دهند . معمولا این راه برای کسانی است که یک فروشگاه (در سطح شهر) دارند. اما برای کسانی که فروشگاه ندارند نیز مشکلی ندارد. و یا حتی می توانند در همکاری در فروش هم شرکت کنند تا پورسانت های خوبی دریافت کنند.3_ راه اندازی صفحه و رشد دادن آن

شما برای خود هدفی تعیین میکنید، مثلا قصد دارید پیج طنز راه اندازی کنید، و آنقدر کلیپ های باحال بگذارید که پیج شما روز به روز فالوور (دنبال کننده هایش) بیشتر شود. اینستاگرام ، اپلیکشن خارجی است و اگر شما پیجتان به مقداری که اینستاگرام تعیین کرده است، فالوور داشته باشد درآمد زایی را میتوانید شروع کنید و خود اینستاگرام به شما پول میدهد. اما باید در تنظیمات آن بروید و موجودی خود را نگاه کنید؛ که با ورود به آن به اطلاعاتی بیشتر دست خواهید یافت.


نتیجه گیری....

مهم ترین اصل صبر است، باید روز های زیادی را صرف کار خود بکنید تا به درآمد لازم برسید. گفتنی است اینستاگرام درآمدی که به شما می دهد به صورت دلار بوده و باید آن را به ریال یا تومان تبدیل کنید.


امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید ....

نکات ریز در مورد درآمد زایی از اینستاگرام
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
محمد اصلان پور کد: 35464

کاربران می توانند تحت شرایط مشخص از ویدئوهای لایو خود در اینستاگرام درامد کسب کنند. به تدریج شرایط برای کاربران اینستاگرام بهتر می شود و می توان امیدوار بود که در آینده ای نزدیک، اینستاگرام جزء لاینفک زندگی مردم جهان شود.

پاسخ
1399/12/13
ans_result_35464
کلمات کلیدی: درآمد زایی از اینستاگرام
دلار: 63,401تومانبیت کوین: 63,723 دلار
634010
fa