روش تبلیغ و فروش همزمان کالا و محصولات در صدها سایت و وبلاگ و شبکه های مجازی

نویسنده: ولی اله
1399/09/02   11:32
فقط با پرداخت 3000 تومان کالا و محصول تان با ذکر توضیحات کامل و معرفی کالا و خدمات ثبت می کنید و درصد پورسانت بازاریابی را خودتان مشخص می کنید و پس از این مرحله توضیحات درج شده شما در صدها سایت و وبلاگ و فضای مجاری و شبکه های اجتماعی توسط بازاریابان منتشر می شود.
روش تبلیغ و فروش همزمان کالا و محصولات در صدها سایت و وبلاگ و شبکه های مجازی

اگر شما فروشنده و تولید کننده کالا و خدمات هستید و یا حتی اگر یک فایل ارزشمندی که خودتان تولید کرده اید (مثل یک فایل آموزشی، تحقیقات، مقاله، کتاب، نرم افزار یا هر چیز مجاز قابل دانلود) این مطلب را تا آخر بخوانید تا شاهد فروش گسترده کالا و خدمات خود باشید آنهم فقط با پرداخت مبلغ 3000 تومان!! شاید تعجب کنید اما این مطلب یک تبلیغ کاذب و وسوسه انگیز نیست بلکه واقعیت و فرصتی است که بوجود آمده اما شما تا کنون از آن بی خبر بوده اید.

شاید تا کنون مبالغ هنگفتی صرف تبلیغات کرده اید اما توفیقی آن چنان حاصل نشده است. مثلا کالا یا محصول خود را برای تبلیغات در سایت های تبلیغاتی که فراوان هم هستند ثبت کرده و مبلغ زیادی هم برای یک دوره یک ماهه یا بیشتر پرداخت کرده اید اما نتیجه دلخواه تان را بدست نیاوردید و یا اینکه با دیدن مبالغ هنگفت تبلیغات از آن صرف نظر کرده و با شک و دودلی اقدام به پرداخت و تبلیغ کرده اید و یا اینکه اقدام به ایجاد سایت و یا وبلاگ نموده اید اما باز هم خیلی تاثیر چشمگیری درکسب و کار مشاهده نکرده اید چون مدیریت سایت و هزینه هایی که بابت سئو سازی و طراحی و غیره پرداخته اید چندان مقرون به صرفه نبوده است.حتی با وبلاگ هم که علی الظاهر رایگان اقدام به معرفی کالا یا محصول یا خدمت خود کرده اید بازخورد جذابی برای شما به همراه نداشته است. و یا حتی اقدام به حضور در فضای مجازی کرده اید و تشکیل گروههای تلگرامی و واتساپی و یا اینستاگرامی و خرید فالوور و غیره تلاش کرده اید فروش و عرضه کالا و خدمات تان را بیشتر کنید اما قطعا خیلی امیدوار کننده نبوده است چون جمع کردن عضو در تلگرام و یا فاوور در پیج اینستاگرام زمانبر بوده و عده معدودی از کسب و کار شما اطلاع پیدا می کنند. بنابراین با همه این روش هایی که گفته شد شما کماکان دلسرد از حضور در فضای اینترنتی و مجازی شده اید باید گفته شود اصلا نگران نباشید چون بسترهایی برای فضای کسب و کارهای شما در فضای اینترنت وجود دارد که شما از آن بی خبر بوده اید و یا تاکنون بدان دقت نکرده اید پس ادامه مطلب را به دقت بخوانید و خوب به مطالب و موضوعات طرح شده فکر کنید و با اصطلاح دو دوتا چهارتای خودتان را بکنید و کارتان را شروع کنید. روش کار بسیار ساده است زیرا:

فقط با پرداخت 3000 تومان کالا و محصول تان با ذکر توضیحات کامل و معرفی کالا و خدمات ثبت می کنید و درصد پورسانت بازاریابی را خودتان مشخص می کنید و پس از این مرحله توضیحات درج شده شما در صدها سایت و وبلاگ و فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توسط بازاریابان منتشر می شود.

مزایای این روش:

1- دراین روش پس از ثبت نام و درج محصول، صدها بازاریاب حرفه ای را به خدمت گرفته اید که هر کدام تلاش می کنند محصول و کالای بیشتری بفروشند. این بازایابان از فضای مجازی گرفته تا استفاده از سایت و وبلاگ و انواع بستر های اینترنتی مثل انجمن ها، شبکه های اجتماعی و انواع تبلیغات ایمیلی و پیامکی و... برای فروش بیشتر بهره می گیرند.

2- گفتیم کالا و خدمت شما در صدها سایت و وبلاگ به صورت نامحدود تبلیغ می شود سخنی گزاف نیست چون هر کدام از بازاریابان این سیستم علاوه بر انواع فضاهای تبلیغاتی از سایت و وبلاگ های خود هم بهره برداری می کنند چون که لینک های اختصاصی تبلیغاتی کالا و محصول یا خدمت شما که به وسیله سیستم کسب و کار برای هر بازاریاب ایجاد می شود را در سایت ها و وبلاگ های متعدد درج و نشر می دهند و در اصل به معرفی کالا و خدمت شما آنگونه که در زمان درج محصول یا خدمت نوشته اید اقدام می کنند بنابراین شما در یک سیستم اینترنتی کالای تان را معرفی می کنید اما بطور اتوماتیک در صدها سایت و وبلاگ تبلیغ می شود.

3- در بستر فضای مجازی مثل تلگرام و واتساپ و اینستاگرام نیز کالا و محصول شما به رویت بیشترین بازدید کننده در تمام کشور می رسد. چون بازاریابان این سیستم در همه اقصی نقاط کشور حضور دارند و از فضای مجازی نیز که این سیستم بستر تبلیغات آن برای هر بازاریاب فراهم شده بهره می گیرند بنابراین نیازی نیست که فالوور و عضو بخرید و ساعت ها وقت ارزشمند تان را تلف کنید بلکه این بازاریابان خودشان همه این روش های تبلیغ و فروش را انجام می دهند.

روش انجام کار:


ابتدا باید در سایت مسبی ثبت نام کنید (کلیک کنید)


پس از ثبت نام با یوزر و پسورد وارد سایت شوید و برای ثبت کالا یا محصول مراحل زیر را دنبال کنید:

1- پس از ورد به سایت روی نام خود در سمت راست پنل کلیک کنید2- پس از کلیک روی نام خود وارد بخش زیر می شوید روی پنل فروش محصول کلیک کنید.3- پس از کلیک روی پنل فروش محصول وارد صحفه زیر خواهید شد4- روی آیکن محصولات طبق تصویر بالا کلیک کنید.4- سپس روس تصویر بخش ثبت محصول جدید کلیک کنید و وارد بخش ثبت محصول می شوید که می بایست توضیحات و معرفی محصول، قیمت محصول و مبلغ پورسانت مد نظر برای بازاریابی را مشخص و پس از آن محصول شما برای همیشه در سایت مسبی ثبت و در معرض دید صدها مشتری قرار گرفته همچنین صدها بازاریاب نیز با دریافت مشخصات محصول و کالای شما برای فروش آن به اقصی نقاط کشور با روش های متعدد بازاریابی اقدام می کنند.

این بخش برای کسانی که حتی قادر به تولید یک کالا و محصول اعم از فیزیکی و یا دانلودی می باشند نیز بسیار مفید است. زیرا برای یک محصول یا فایل دانلودی مقرون به صرفه نیست که سایت و وبلاگ ایجاد شود و اصلا برای یک محصول ایجاد و سایت و وبلاگ برای فروش خیلی عاقلانه نیست.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
مرادی کد: 32552

برا چی نمیشه ثبت نام کرد ؟

پاسخ
1399/09/09
ans_result_32552
دلار: 56,620تومانبیت کوین: 52,132 دلار
566200
fa