مسبی

تبلیغ نامحدود کالا و محصولات فقط با 10 هزار تومان

نویسنده: ولی اله
30 آذر 98 ساعت 12:31
سایت ها و پلتفرمهای تبلیغاتی زیادی وجود دارند که تبلیغ در اینترنت و فضای مجازی مثل تلگرام و غیره را انجام می دهند البته در قبال دریافت مبالغ بالا و مدت زمان محدود. اما یک سیستم فروش ایرانی علاوه بر تبلیغ نامحدود فرصت فروش نامحدود را فقط با 10 هزارتومان فراهم ساخته است.
تبلیغ نامحدود کالا و محصولات فقط با 10 هزار تومان

مقدمه

روش ها و سایت های تبلیغاتی زیادی تحت عنوان درج آگهی تبلیغاتی ایجاد شده اند در کنار این سایت ها تبلیغ در فضای مجازی مثل تلگرام، اینستاگرام و واتساپ ویا انواع اقسام اپلیکیشن مدعی تبلیغ و افزایش فروش و بهبود و توسعه کسب وکارها هستند و شما به عنوان فروشنده و یا تولید کننده در بین این همه مدعیان تبلیغاتی گیج و متحیر مانده اید که کدام را انتخاب کنید. برای انتخاب سایت یا پلتفرم مناسب حتما این مقاله را تا آخر مطالعه کنید و یقین بدانید درست ترین تصمیم را با تقبل کمترین هزینه و بیشترین موفقیت خواهید گرفت.

روش های تبلیغات :

تبلیغ در سایت های درج آگهی

تبلیغ در سایت های تبلیغ پذیر

ایجاد سایت یا وبلاگ شخصی

ایجاد کانال تلگرام

ایجاد پیج اینستاگرام

تبلیغات پیامی

تبلیغات تلفنی

تبلیغات دربیلبورد های شهری

جذب وزیتور و تبلیغات حضوری

تبلیغات در رسانه های عمومی مثل روزنامه ها و مجلات و ..

تبلیغات در صدا و سیما

و روش های دیگر....

اگر واقع بینانه نگاه کنید متوجه خواهید شد هرکدام از روشهای فوق مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و تبلیغات با روشهای فوق بدون ریسک نیست.کلمه ریسک بمعنی صرف هزینه ها صرفا نیست بلکه صرف وقت و انتظار هست.بفرض تبایغ در صدا و سیما علاوه برهزینه زیاد ،از نقصی بنام محدودیت زمان تبلیغ و یا عدم ارائه اطلاعات کافی بدلیل محدودیت زمان تبلیغ برخوردار است. یا تبلیغ در بیلبوردهای شهری هم مثل صدا و سیما. یا تبلیغ در تلگرام و اینستا محدود به اعضای کانال ها و پیج ها میشود و صرف هزینه و وقت قطعا ریسک بالایی برای شما ایجاد می کند.با این توضیح کوتاه متوجه شده اید که همه تبلیغات و صرف هزینه همیشه منفعت آوری ندارند بلکه احتمال عدم نفع شان بالاست.لابد می پرسید پس چه باید کرد؟

شرایط برای فروش بیشتر بوسیله تبلیغات

پرداخت هزینه ناچیز

محدود نبودن زمان تبلیغ

تساعدی شدن تبلیغات

امکان معرفی کامل محصول

فرصت نامحدود برای زمان فروش

فرصت و امکان کم و زیاد کردن توضیحات کامل کالا و محصول

فرصت وامکان اعلام تغییر قیمت

فرصت داشتن مشتری برای دیدن تبلیغ درزمان های متعدد

با ذکرموارد فوق قطعا تصدیق می کنید وجود امکان تبلیغ برای فروش کالا یا محصول تان با شرایط فوق، برای تبلیغ و فروش کالا های تان رفتن به سبستم های تبلیغ وفروش دیگر اشتباه محض خواهد بود.

سیستم تبلیغاتی وفروش همزمان نامحدود

دراین سیستم شما مشخصات کامل کالا یا محصول تان را شامل تصاویر و توضیحات و مشخصات کامل فقط با پرداخت ده هزارتومان ثبت می کنید و بعد از ثبت نام و ثبت کالا می توانید مبلغی را بعنوان پورسانت بازاریابی درنظر بگیرید. با این وصف شما با عضویت و ثبت کالا چندین فرصت برای کسب وکارتان فراهم ساخته اید:

اول : کالا و محصول شما با یک بار ثبت با مبلغ ده هزارتومانی که پرداخت کرده اید همواره و نامحدود در سیستم فروشگاهی و تبلیغاتی ثبت شده است.

دوم: پس از ثبت کالا و درنظر گرفتن پورسانت بازاریابی، بدون آنکه ریالی به بازاریابان قبل از فروش پرداخت کرده باشید تصاویر و مشخصات کالا و محصول شما در صدها وبلاگ و سایت وشبکه های اجتماعی و دنیای مجازی توسط بازاریابان سیستم بنمایش درمی آید بدین ترتیب بدون آنکه زحمتی و هزینه سنگینی تقبل کرده باشید کالا و محصول شما در گستره وسیعی تبلیغ می شود ومشتریان و مخاطبان زیادی ازکسب وکارتان اطلاع پیدا می کند.

سوم: بدلیل پیشنهاد پورسانت، بازاریابان حداکثر تلاش را برای معرفی و فروش کالای تان خواهند کرد، بدین ترتیب شما زمان و هزینه ای برای بازاریابی صرف نخواهید کرد.

چهارم: بدین ترتیب هم تبلیغ می کنید و هم میفروشید وهم یک فضای فروشگاهی با کمترین هزینه همواره دردسترس تان قرار دارد.

برای استفاده و بهره مندی از این همه شرایط و فرصتی که برشمردیم همینجا در سایت مسبی ثبت نام کنید و منتظر توسعه و فروش بیشتر و بیشتر باشید


نتیجه گیری

با توجه به مطالب ذکر شده مشخص شد که دنیای نامحدود اینترنتی و مجازی فرصت های بیشماری برای بهبود توسعه کسب و کار و یا افزایش فروش و تبلیغات کالا فراهم ساخته است و فروشنده گان بدلیل بی اطلاعی ازاین شرایط و سیستم ها فرصت های زیادی ازدست میدهند و شاهد رشد چشمگیر رقبا هستند.در این مقاله سعی کردیم با بیان منطقی یکی سیستم معتبر و منحصر را برای افزایش مشتری و فروش معرفی کنیم.

تبلیغ نامحدود کالا و محصولات فقط با 10 هزار تومان
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تبلیغ نامحدود کالا و محصولات فقط با 10 هزار تومان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب