مسبی
یک حقیقت بسیار تلخ درباره آینده کسب و کارها در ایران

یک حقیقت بسیار تلخ درباره آینده کسب و کارها در ایران

ویرایش: 1395/12/26
نویسنده: مسبي دات كام
امروزه کسب و کارها با گسترش تکنولوژی های جدید با چالش های جدی و جدیدی مواجه شده اند که در صورت نادیده گرفتن این موضوع شکست حتمی و سنگینی برای این کسب و کارها دور از انتظار نیست.
مشتریان بیش از هر زمان دیگر آگاه تر شده اند، فضا بسیار رقابتی شده است و این موارد باعث شده که تداوم فعالیت برای اکثریت کسب و کارها با چالش جدی مواجه شوند.
سوالی که مطرح است اینه که چگونه می توان در این فضای بسیار رقابتی ، رکود بازار ، نوسان مداوم قیمت ارز، ورود رقبای جدید به بازار، بمباران تبلیغاتی و چندین عامل دیگر ، براحتی فروش کالا و خدمات خود را چندین برابر افزایش داد؟
در مقابل افرادی هم وجود دارند که کسب و کار خودشان را راه اندازی می کنند و فروش فوق العاده ای را کسب می کنند، مطمئنم که شما صاحبان این کسب و کارها را می شناسید. اینها از کجا آمده اند؟ چطور به این میزان فروش رسیده اند؟ حتما دارید به خودتان می گویید که چطور می توانم مثل اینها موفق بشوم و فروش بالایی را تجربه کنم؟
خوب امروز می خواهم به شما بگویم که چطور این کسب و کارها با وجود این همه چالش ها ، مشکلات و فضای بسیار رقابتی توانستند فروش بالایی را بدست بیاورند؟
یک نکته قابل توجه: هیچ راز و جادویی در کار نیست.
اگر صاحبان این کسب و کارها موفق شده اند به این دلیل است که کارهایی را انجام داده اند که شما تا به حال انجام نداده اید.
سوال:
به نظر شما چطور می شود یک کسب و کار موفق راه اندازی کرد و فروش خود را چندین برابر حتی تا سقف 10 برابر افزایش داد و از رقبای  فعلی هم جلو زد و یکه تاز بازار شد؟
لطفا پاسخ های خود را در انتهای همین صفحه از طریق کامنت گذاری ثبت کنید.
منتظر نظرات و ایده های ارزشمند شما هستیم.


منبع: مسبی
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره یک حقیقت بسیار تلخ درباره آینده کسب و کارها در ایران نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کسب و کار ، چالش کسب و کار ، آینده کسب و کار