مسبی
باز هم اظهارنظر احسان علیخانی دردسر ساز شد

باز هم اظهارنظر احسان علیخانی دردسر ساز شد

ویرایش: 1395/12/22
نویسنده: مسبي دات كام
احسان علیخانی در جریان اجرای تازه‌ترین سری برنامه سه ستاره در آنتن زنده با اشاره به برنامه‌ای که امیر تاجیک، حجت اشرف زاده و رضا یزدانی برای ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه اجرا کرده‎اند، گفت: «من خیلی از این سه عزیز سپاسگزارم که به ما لطف کردند، ما خیلی خواننده داریم که زنده نمی‌خوانند، به نظر من کسی که زنده می‌خواند خواننده است، از این نمونه خوانندگان که هیچ وقت اجرای زنده نکرده‌اند، داریم.»

در ادامه آرش ظلی‌پور دیگر مجری برنامه نیز در سخنانی عجیب گفت: «الان همه خوانندگان شروع به فیلم گرفتن از خودشان در راهرو می‌کنند که دارند می‌خوانند و صدایشان دستگاهی نیست.»

این اظهارنظر مستقیم که در واقع به محسن چاوشی اشاره می‌کرد، باعث ایجاد موجی از اعتراضات در فضای مجازی شد. اعتراضاتی که احسان علیخانی را وادار به عقب‌نشینی کرد و در برنامه روز بعد خود با تاکید بر رفاقتش با محسن چاوشی گفت: «شب گذشته من بدون آنکه متوجه بشوم آرش (ظلی پور) چه گفته است، در ادامه صحبت‌هایش نکته‌ای را بیان کردم که به نظر طرفداران محسن چاوشی خوش نیامد و احساس کردند که منظور من محسن است، در حالیکه من اصلا چنین قصدی نداشتم. من و محسن باهم رفیق هستیم و نان و نمک هم را خورده‌ایم و هیچ وقت از این کارها نخواهم کرد.»

البته او در صحبت‌هایش اشاره‌ای به اظهارنظر اخیر یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی در ارتباط با صدای محسن چاوشی نیز کرد که این موضوع نیز با انتقاد بسیاری از رسانه‌ها روبرو شد. اما در نهایت پاسخ هوشمندانه چاوشی در صفحه شخصی‌اش به این غائله پایان داد.

او در بخشی از این یادداشت نوشت: «احسان علیخانی یکی از آن آدم هایی است که ناخواسته اشتباهاتی را داشته که سوء تفاهماتی را باعث شده است. ولی جریان‌های خیرخواهانه احسان، از اتفاقاتی است که همیشه خواهد ماند. روزهای انتهایی سال را به کام هموطنانمان تلخ نکنیم و با هم برای هم لبخند به بار آریم.»


منبع:

http://www.jamnews.ir/detail/News/771502

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره باز هم اظهارنظر احسان علیخانی دردسر ساز شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: اظهارنظر احسان علیخانی ، احسان علیخانی و چاوشی ، علیخانی و آرش ظلی‌پور