مسبی
فروشگاه اینترنتی هیماتک

فروشگاه اینترنتی هیماتک


وضعیت:
تاریخ ثبت: 2 سال قبل
ایده فروشگاه اینترنتی هیماتک با هدف ارائه بهترین کالا و خدمات و جلب رضایت کامل مشتری در سال 1392 با تیمی متشکل از افراد فعال در حوزه IT وNetwork  Marketingپایه گذاری شد و پس از مطالعه و بررسی در سال 1394 بر آن گشتیم که فروشگاه اینترنتی هیماتک را در حوزه فروش لوازم الکترونیکی راه اندازی نماییم.
هدف هیماتک تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد در هر صنفی که باشند بتوانند نیاز های خود را در کوتاهترین زمان,صرف کمترین هزینه,راحت ترین شیوه پرداخت و با بالاترین کیفیت ممکن در هیماتک تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده کنند.
فروشگاه اینترنتی هیماتک در زمینه فروش تلفن های همراه و تبلت کار خود را آغاز نمود و با هدف ارائه بهترین خدمات توسط تیم هیماتک محصولات بیشتری به سایت افزوده شد تا خواست هر قشری از جامعه در زمینه خرید موبایل و خرید تبلت و لپ تاپ و دوربین های حرفه ای را تامین نماید.
فروشگاه اینترنتی هیماتک با همکاری مهدی علیپور و مدیریت فروشگاه محمد مهدی نادری در سال 1394 تاسیس شد تا با رویای گسترش روشهای نوین کار و رویای حرکت با بالاترین سرعت راحت ترین خرید و بهترین انتخاب را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.
امید است که بتوانیم با تلاش و کوشش رویاها و اهداف خود را تحقق ببخشیم.
فروشگاه اینترنتی هیماتک
فروشگاه اینترنتی هیماتک
فروشگاه اینترنتی هیماتک
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره فروشگاه اینترنتی هیماتک نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: فروشگاه اینترنتی ، فروش آنلاین لوازم دیجیتال ، فروش آنلاین لوازم الکترونیک ، خرید تلفن همراه ، خرید آنلاین تلفن همراه ، خرید تلفن همراه و تبلت ، فروش تلفن همراه و تبلت ، فروش آنلاین تبلت ، فروش لپ تاپ ، خریدلپ تاپ ،