مسبی
سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس


وضعیت:
تاریخ ثبت: 2 سال قبل
صاحب آگهی: گروه طلاي نرم
سيستم حضور و غياب هوشمند دانش آموزان و پرسنل (ويژه مدارس )
بي شک انتخاب دستگاه حضور و غياب دانش آموزي مناسب براي يک مدرسه با حجم بالاي دانش آموزان ، انتخابي مهم است. چرا که مسئله کنترل تردد دانش آموزان از موضوعات حساس مدارس مي باشد که دغدغه اي هم براي معاونين مدارس و هم براي والدين دانش آموزان مي باشد. يک نرم افزار و دستگاه حضور و غياب مناسب، بايد بتواند امر کنترل تردد را بسيار دقيق و بدون هنگ ، مشکل ارسال sms اطلاع رساني به والدين حتي در حجم انبوه دانش آموزان و با سرعت بالا انجام دهد.
نرم افزار حضور و غياب توانا يکي از زيرسيستم هاي پکيج مديريتي مدارس هوشمند توانا مي باشد که به وسيله يک دستگاه حضور و غياب ارزان مي تواند بهترين ها را از هر لحاظ براي مدارس هوشمند شما به ارمغان آورد.
در درجه اول گزارش ورود ، خروج ، غيبت و تاخير هر دانش آموز در مدرسه به وسيله کارت هوشمند دانش آموزي بسيار شيک و جذاب و نگه داشتن آن مقابل دستگاه، به طور اتوماتيک در سيستم نرم افزاري توانا ثبت خواهد شد تا معاونين بتوانند در هر زمان دلخواه به تمامي جزئيات اطلاعات حضور و غياب دانش آموزان دست يابند. همچنين در همان زمان نگه داشتن کارت ،مهمترين و برترين وجه نرم افزار ،اتفاق خواهد افتاد. يعني به محض کارت زني sms ورود يا خروج يا تاخير و يا غيبت دانش آموز در همان لحظه بدون تاخير و به صورت اتوماتيک و هوشمند به موبايل والدين ارسال خواهد شد. در تمامي طول پروسه هيچ يک از معاونين درگير سيستم نرم افزاري جهت ارسال sms و يا هر نگراني ديگري نخواهند شد.
مهمترين مشکل مدارس با حجم بالا عدم پاسخگويي دستگاه هاي موجود در بازار به هنگام کارتزني سريع و يا اثرنگشتي دانش آموزان است. گروه طلاي نرم
اولين دستگاه حضور و غياب با فاصله 15 متري از دستگاه را براي همين مدارس تدارک ديده که sms ورود و خروج و تاخير و ياغيبت دانش آموز از فاصله دور تا 100 متري نيز در سيستم ثبت و براي والدين وي ارسال خواهد شد.
سيستم حضور وغياب هومند و اتوماتيک توانا در عرصه حضور و غياب کاملاً خودکار بدون کوچکترين دخالت معاونين کاملاً موفق عمل کرده است به گونه اي که در مدارس ابتدائي ، راهنمايي و دبيرستان نيز اين پروژه به درستي و بدون کوچکترين مشکلبه کار خود ادامه مي دهد.
ويژگي جالب نرم افزار مديريت مدرسه توانا اين است که به محض زدن کارت هوشمند دانش آموزي و يا کارت هوشمند پرسنلي تصاير ، مشخصات افراد بر روي LCD هاي موجود در سالن مدارس و يا هر مانيتور موجود در مدارس به زيبايي نشان داده خواهد شد و همچنين سخنان روز بزرگان نيز در همين LCD به نمايش درخواهد آمد.
اين امکر باعث جذابيت پروژه افزايش نظم در مدارس شده است که پروژه هوشمندسازي مدارس را به معناي واقعي به مرحله اجرا در آورده است. شما مي توانييد پروژه حضور و غياب مدارس را در ويدئوهاي سايت شرکت مشاهده نمائيد.
آدرس سايت : www.softgold.ir/product/index/2
تلفن : 9 - 04135558058
09195559428 - 09148348342
گروه طلاي نرم ارائه دهنده نرم افزارهاي مديريتي هوشمند
آماده خدمت رساني به مدارس دولتي ، نمونه دولتي ، غيرانتفاعي ، هيئت امنايي و ....
سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس
سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: حضور و غیاب ، دستگاه حضور و غیاب ، حضور و غیاب مدارس ، حضور و غیاب دانش آموزان ، دستگاه حضور و غیاب هوشمند ، دستگاه حضور و غیاب مدارس ، سیستم حضور و غیاب ، اتوماسیون حضور و غیاب ، سیستم حضور و غیاب هو