مسبی
نمایندگی مستقل خدمات پیام کوتاه

نمایندگی مستقل خدمات پیام کوتاه


وضعیت:
تاریخ ثبت: 3 سال قبل
صاحب آگهی: پويان گستر

در این سرویس شما یک سامانه مستقل با درج لوگو و کپی رایت خودتان خواهید داشت. همچنین سامانه روی دامین یا ساب دامین اختصاصی شما نصب می شود و می توانید به صورت کاملا مستقل و تحت نام شرکت خود پنل کاربری و نمایندگی پیام کوتاه بفروشید و به صورت 100 درصد سود کنید !

اهمیت پیام کوتاه در دنیای امروز بر هیچکس پوشیده نیست. اشخاص حقیقی، مدارس، آژانس های مسافرتی، مراکز آموزشی، فروشگاه ها، بانک ها و تمامی شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی برای ارتباط با مخاطبان و مشتریان خود به خدمات شما نیاز خواهند داشت و هر کدام از آنها می توانند مشتری شما باشند.

با دریافت عاملیت فروش خدمات پیام کوتاه پویان گستر ، شما یک ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه تحت وب شناخته خواهید شد و می توانید علاوه بر جذب کاربر و فروش پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه ، خودتان نیز به متقاضیان نمایندگی مستقل بدهید !

از موارد حمایتی پویان گستر میتوان به اهدای خطوط اختصاصی با تعداد بالا و ماژول های آماده سیستم های مختلف به نماینده اشاره کرد. به طوری که نماینده میتواند فقط با فروش خطوط اختصاصی به کاربران خود، هزینه اولیه پرداختی را به دست آورد. این در حالی است که سود خالص فعالیت های دیگر نماینده تماماً متعلق به وی خواهد بود.


سود شما از موارد زیر تامین می شود :

1. فروش اعتبار ارسال پیام کوتاه

2. فروش پنل کاربری ارسال و دریافت پیام کوتاه

3. فروش نمایندگی مستقل خدمات پیام کوتاه

4. فروش خطوط اختصاصی ارسال و دریافت پیام کوتاه


حال تصمیم با شماست !
آیا شغل پرسودتری می شناسید ؟

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پویان گستر مراجعه نمایید.
http://pouyangostar.com/resellersms.php
پیروز و سربلند باشید ...

نمایندگی مستقل خدمات پیام کوتاه
نمایندگی مستقل خدمات پیام کوتاه
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره نمایندگی مستقل خدمات پیام کوتاه نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ارسال پیامک تبلیغاتی ، نمایندگی ، پویان گستر ، نمایندگی اس ام اسنمایندگی پیام کوتاه ، نمایندگی پیامک ، اس ام اس ، پیامک ، پیام کوتاه