مسبی
سامانه افزایش بازدید و کسب درامد آی پی رنک

سامانه افزایش بازدید و کسب درامد آی پی رنک


وضعیت:
تاریخ ثبت: 3 سال قبل
صاحب آگهی: سبزگستر
سایت افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا آی پی رنک

یک سایت بزرگ با بیش از هزاران کاربر فعال و متعهد میباشد - سایت آی پی رنک بر پایه افزایش بازدید ، کاهش رتبه الکسا و افزایش پیجرنک گوگل(و همینطور کسب درآمد بر اساس بازدید) تاسیس شده و شما با عضویت در این سایت میتوانید رتبه سایت یا وبلاگ خود را در کمترین زمان بهبود ببخشید و در میان سایت های قدرتمند و بزرگ ایرانی قرار بگیرید و کسب درامد کنید درامد قابل توجهی را از آن خود کنید .
میتوانید با کمترین زمان از سایت های رقیب و مشابه خود پیشی بگیرید .
در آی پی رنک هم میتوانید فعالیت کنید و بازدید وب خود را رایگان افزایش دهید و هم میتوانید در صورتی که وقت کافی برای فعالیت ندارید با پرداخت هزینه اندک(خرید پکیج های بازدید) بازدید وب خود را افزایش و رتبه سایت خود را بهبود ببخشید .
در سایت کاربران به سه گروه کاربری تقسیم شده اند : کاربرانی که تازه عضو سایت شده اند برنزی میباشند - کاربرانی هستند که فعالتر از این دسته هستند و میخواهند بازدید بیشتری کسب کنند و سطح کاربری نقره ای را خریداری مینمایند و بازدید های وب خود را 2.5 برابر میکنند - در کنار اینها کاربرانی که سطح خود را طلایی میکنند نیز 2 براربر کاربران نقره ای امتیاز و بازدید کسب میکنند و کاربرانی که سطح کاربری طلایی را خریداری میکنند به ازای یک ساعت فعالیت حدود 6000 بازدید(امتیاز) برای وب خود کسب میکنند حالا حساب کنید اگر 10 ساعت فعالیت کنند چقد بازدید در یک روز برای وب خود بدست می آورند ؟؟؟
کسب درامد نیز به ازای هر بازدید 0.72 ریال پرداخت میشود .
مثلا کاربران طلایی حداکثر بازدیدی که در 24 ساعت کسب میکند 28800 بازدید است که در 0.72 ضرب میشود و درامد روزانه مشخص میشود - درامد روزانه 2073 تومان که در ده روز 20730 تومان میشود و در یک ماه بیش از62000 تومان درامد بدست می آید ...
اگر از فروشندگی و بازاریابی خسته شده اید یا درآمد قابل توجهی از راههای کسب درامد قبلی خود بدست نیاوردید ، در کنار بازاریابی و کسب درامد همکاری در فروش ، آی پی رنک را امتحان کنید.
سایت آی پی رنک در فاصله کوتاه تاسیسش توانسته کاربرای زیادی را بخودش جذب کنه و در این عرصه موفق بوده و توانسته از سایت های مشابه و رقیب پیشی بگیره و این خود جای تامل داره .
آی پی رنک دارای بهترین نتایج در موتور های جستجوگر هست و روزانه به تعداد کاربران فعالش اضافه میشه.
سایت آی پی رنک امکانات بیسار زیاد و کاربردی ای رو برای کاربرانش قرار داده که میتوانید از انها حداکثر استفاده را بکنید.
هزینه سطح های کاربری برای افزایش بازدید و درامد بیشتر :
سطح نقره ای : 12500 تومان
سطح طلایی : 20000 تومان
*(از مزایای سطح کاربری طلایی امکان تایید خودکار سایت ها میباشد ، یعنی کاربرانی که تمایل دارند فقط بازدید خود را افزایش دهند بعد از ثبت سایت نیازی نیست که منتظر باشند تا سایتشون توسط مدیریت تایید بشه - بلکه سایتشون بعد از ثبت بلافاصله تایید میشه)*
البته توجه کنید با اضافه شدن امکانات و مزایای جدید و ویژه به سطح های کاربری در اینده ممکن است قیمت آنها افزایش پیدا کنید .
آی پی رنک مجهز ترین و پر امکانات ترین سایت افزایش بازدید و کسب درامد به ازای بازدید در ایران .
هم اکنون به آی پی رنک بپیوندید و دیده شوید...

لینک های داخلی و برتر سایت آی پی رنک:
خرید پکیج های بازدید و تبلیغات با 20% تخفیف : http://pack.iprank.ir
خرید پکیج های بازدید چت روم و سایت های بزرگ با تخفیف ویژه : http://chat.iprank.ir
تبلیغات بنری و لینکی و پاپ آپ در آی پی رنک : http://ads.iprank.ir
فروشگاه محصولات دانلودی و جدید آی پی رنک : http://cnshop.ir

سامانه افزایش بازدید و کسب درامد آی پی رنک
سامانه افزایش بازدید و کسب درامد آی پی رنک
سامانه افزایش بازدید و کسب درامد آی پی رنک
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره سامانه افزایش بازدید و کسب درامد آی پی رنک نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آی پی رنک ، افزایش بازدید رایگان ، افزایش پیجرنک گوگل ، کاهش رتبه الکسا ، نرم افزار افزایش بازدید تحت وب ، چگونه بازدید وب خود را بالا ببریم ، بهترین سایت افزایش بازدید ، سایت افزایش بازدید رایگان