مسبی
اعطاي نمايندگي روبو ايران در اقصي نقاط کشور

اعطاي نمايندگي روبو ايران در اقصي نقاط کشور


قیمت: 97,500 تومان
وضعیت:
تاریخ ثبت: 5 سال قبل
صاحب آگهی: روبوايران
صنايع رباتيک ربو ايران بزرگترين توليد کننده ربات هاي آموزشي در ايران و خاورميانه همراه با گسترده ترين شبکه آموزشي در کشور در راستاي تحقق چشم انداز خود در سال 90 طرح ساماندهي نيروهاي فعال را در فهرست مهم ترين برنامه خود دارد. در جهت گسترش فعاليت در تمامي شهرهاي کشور و نيز افزايش بازدهي اقتصادي نيروهاي با انگيزه، رباتيک ربو ايران شرايط مناسب و ويژه ايبراي مهندسين رشته هاي برق و کامپيوتر ايجاد نموده است تا بتواند در جهت ايجاد يک فعاليت مناسب اقتصادي موقعيتي را به صورت کار تمام وقت و پاره وقت ارائه دهد. روند جذب نيروها: علاقه مندان در 2 حيطه مديريت نمايندگي آموزشي و تدريس رباتيک دانش آموزي مي توانند فعاليت نمايند. جهت کسب اطلاعات از روند جذب ،نام و نام خانوادگي و شهر محل سکونت خود را همراه با آدرس ايميل به شماره 09154407968 ( مهندس نوروزي) پيامک نماييد. فايل هاي مربوط به فعاليت شرکت به آدرس ايميل پيامک شده ارسال خواهد شد. تلفن تماس : 09154407968 ايميل: roboiran15@yahoo.com سايت روبوايران:WWW.ROBO-IRAN.COM ويژگيهاي نمايندگي روبو ايران شرکت روبوايران با هدف عموميت بخشيدن به فرهنگ رباتيک در جاي جاي کشور عزيزمان و قرار گرفتن بربلنداي علم و صنعت جهان و همچنين خود کفا شدن در امور صنعتي در اقصي نقاط کشور اقدام به پذيرش نمايندگي مي نمايد. لازم به ذکر است که عزيزان فرهنگي در اولويت مي باشند و امتيازات ويژه اي به اين عزيزان در اخذ امتياز نمايندگي اعطا خواهد شد. ويژگيهاي نمايندگي روبوايران: 1-اختصاص بيشترين در صد سود به نمايندگان محترم در مقايسه با ساير شرکت ها که براي نمايندگان غير انحصاري بين 30 تا 35 درصد (بسته به شهر و منطقه اي که قرار گرفته اند) و نمايندگان انحصاري 35 تا 40 درصد مي باشد. 2-آموزش کامل نمايندگان و مدرسينشان بصورت کاملا رايگان(موارد تخصصي,موارد مديريتي,موارد روانشناسي و ساير موارد) 3-ارسال ملزومات ابتدايي کار بصورت رايگان بعد از اخذ امتياز نمايندگي(2 نمونه پکيج ترم 1 و 2- موارد تبليغاتي-دي وي دي آموزشي که شامل جزوه ترمها,عکس و کليپ از دانش آموزان و مسابقات آنان,اساسنامه نمايندگي,مجوز نمايندگي,معرفي طرح و ...) لازم به ذکر است که هزينه ارسال اين موارد به عهده شرکت مي باشد. 4-ارايه پکيج با مناسبترين قيمت و بهترين کيفيت به نمايندگان محترم 5-ارايه جزوات آموزشي مخصوص مدرسين که جلسه به جلسه تمامي نکات را بيان کرده است. 6-ارايه بسته خدمات پس از فروش به همراه هر سفارش نمايندگان محترم 7-روبوايران با داشتن 2 کارگاه مجهز اين امکان را دارد که سفارش نمايندگان را در هر مقطع سال در مدت 5 روز کاري به دست آنان برساند. 8-ارايه معرفي نامه از کانون رباتيک دانش آموزي(زير نظر استانداري و وزارت کشور) شرايط عمومي پذيرش نمايندگي: 1-التزام به جمهوري اسلامي ايران 2-داشتن سن حداقل 20 سال 3-داشتن حداقل مدرک فوق ديپلم(البته براي دانشجويان با ارايه برگه اشتغال به تحصيل ممانعتي وجود ندارد) در صورت داشتن شرايط عمومي براي ادامه مراحل دريافت نمايندگي با شماره هاي 8906200-0511 يا 09154407968تماس حاصل فرماييد. متقاضيان اخذ نمايندگي جهت دريافت اطلاعات بيشتر نام خانوادگي و شهر محل اخذ نمايندگي و ايميل خود را به شماره 09154407968 پيامک نمايند. Email: roboiran15@yahoo.com WWW.ROBO-IRAN.COM
اعطاي نمايندگي روبو ايران در اقصي نقاط کشور
اعطاي نمايندگي روبو ايران در اقصي نقاط کشور
نظرات   (3 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


رفيعي از اردبيل (19:17   1392/7/2)

جناب آقاي نوروزي سلام و تحيات
احتراما اينجانب رفيعي متقاضي نمايندگي در مورخ5 /4 /92 با تماس و صحبت باخانم حجتي و واريز مبلغ 97300 تومان و قول مساعد در ارسال پكيج اين نمايندگي كه تا اين موقع موفق به دريافت آن نشده ام ،ديروز با تاكيد بسياربنده از طرف شركت اعلام شد پكيج شما به شماره بارنامه 5972 به باربري قهوه چيان ارسال شد اما نه شماره تماسي و نه ادرسي از ان به بنده ندادند. لذا مستدعي است با نمايندگي مشهد خانم مقربي موارد پيگيري و بيش از اين اتلاف وقت نشود. لازم به ذكر است!مدت نمايندگي ارايه شده 6 مال قيد شده است كه 2 ماه آن نيز سپري شده است!!!
با سپاس-رفيعي کد: 580رفيعي از اردبيل (19:15   1392/7/2)

جناب آقاي نوروزي سلام و تحيات
احتراما اينجانب رفيعي متقاضي نمايندگي در مورخ5 /4 /92 با تماس و صحبت باخانم حجتي و واريز مبلغ 97300 تومان و قول مساعد در ارسال پكيج اين نمايندگي كه تا اين موقع موفق به دريافت آن نشده ام ،ديروز با تاكيد بسياربنده از طرف شركت اعلام شد پكيج شما به شماره بارنامه 5972 به باربري قهوه چيان ارسال شد اما نه شماره تماسي و نه ادرسي از ان به بنده ندادند. لذا مستدعي است با نمايندگي مشهد خانم مقربي موارد پيگيري و بيش از اين اطاله وقت نشود. لازم به ذكر است!مدت نمايندگي ارايه شده 6 مال قيد شده است كه 2 ماه آن نيز سپري شده است!!!
با سپاس-رفيعي کد: 579اسمعيل ساجدي (17:11   1391/9/7)

دبير بازنشسته موسس يك مجتمع غير دولتي از شهرستان سلماس آذربايجانغربي درخواست نمايندگي براي شهرستان را دارم . راهنمائي شما مزيد امتنان خواهد بود .
09143477003 کد: 118


 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره اعطاي نمايندگي روبو ايران در اقصي نقاط کشور نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: نمايندگي ، رباتيک ، شارژ ربات ، برق ، مکانيک ، کامپيوتر ، دانش آموزان ، ساخت ، اختراع ، صنايع ، آموزش ، استعداد ، نخبگان ، هوش ، کانون رباتيک