مسبی
تولید کننده صلیب و همتراز کاشی

تولید کننده صلیب و همتراز کاشی


لطفا رای دهید (0 رای)
تاریخ بروزرسانی: 7 روز قبل
صاحب آگهی: bprofix
تلفن: 09124856268
ایمیل: bprofixco at gmail.com
آدرس: جلال آل احمد-خ آرش مهر-بلوار غربی-پ 61
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

صلیب کاشی چیست:

صلیب کاشی یا اسپیسرکاشی یا بندکاشی قطعه ای ارزان ، مقرون به صرفه و کارآمد جهت تنظیم فاصله دقیق بین کاشی و سرامیک در هنگام نصب و در نتیجه زیباترشدن کاشیکاری و ایجاد فاصله منظم خواهد شد . صلیب کاشی از جنس پلاستیک فشرده می باشد و به شکل یک پلاس یا بعلاوه در ضخامت های 1-2-3-4-5-6-7-8 و 10 میلیمتر طراحی وتولید می شود . عموماً سایزهای 1 تا 6 میلیمتر در نصب کاشی و سرامیک کف و صلیب 7 تا 10 میلیمتر در سطوح عمودی و نماسازی مورد استفاده قرار میگیرد . در مواردی که بند کاشی جهت زیبایی بندهای کاشی مدنظر باشد استفاده از صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی میان بندهای کاشی بسیار مناسب و کارآمد می باشد . بخصوص بسیار مشاهده شده است که از بندهای رنگی میان کاشی و سرامیک برای زیبایی استفاده می شود که در این حالت استفاده از صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی میان بندهای کاشی و ایجاد فواصل دقیق و منظم بین کاشی ها بر این زیبایی خواهد افزود. روش مصرف صلیب کاشی به این ترتیب است که در هنگام نصب کاشی ها ابتدا چسب کاشی روی سطح زیرین اجرا می شود. سپس کاشی اول از یک طرف شاقول شده و نصب می شود. صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی میان بند کاشی یا کاشی بعدی قرار میگیرد و کاشیکاری ادامه می یابد. پس از نصب و اتمام کاشیکاری و خشک شدن چسب کاشی و حصول اطمینان از چسبیدن کاشی ها به کف می توان صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی با توجه به سلیقه کارفرما و نوع بندکشی موردنظر انتخاب می شود. میزان مصرف صلیب کاشی با تعداد بندهای کاشی و سرامیک برابر می باشد. عدم استفاده از صلیب کاشی یا اسپیسر کاشی در هنگام کاشی کاری موجب بوجود آمدن درزها و بندهای نامنظم و ناگونیا با فواصل مختلف خواهد شد .

صلیب آجر:

صلیب آجر به صورت 3 پر به ضخامت 10mm از جنس پلاستیک فشرده ساخته می شود و برای استفاده در بندهای آجر بسیار مناسب است و ایجاد بندها و فواصل منظم بین آجر در هنگام نصب می کند . از صلیب آجر علاوه بر استفاده در آجر کاری می توان در کاشیکاری هایی که بندهای آنها به صورت + نمی باشد نیز می توان استفاده نمود . صلیب آجر در هنگام نصب آجر میان بندها قرار میگیرد و پس از نصب آجرها و بندکشی با یک شی نوک تیز از آن خارج می شود .

قیمت صلیب کاشی:

برای دریافت قیمت صلیب کاشی / قیمت اسپیسر کاشی / قیمت صلیب آجر/ قیمت اسپیسر آجر با دفتر فروش شرکت پروفیکس تماس حاصل فرمایید.

تولید کننده صلیب و همتراز کاشی
تولید کننده صلیب و همتراز کاشی
تولید کننده صلیب و همتراز کاشی
تولید کننده صلیب و همتراز کاشی
تولید کننده صلیب و همتراز کاشی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تولید کننده صلیب و همتراز کاشی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: همتراز کاشی ، انبر کاشی تراز ، صلیب کاشی ، اسپیسر کاشی ، آچار همتراز ، فروش همتراز ، قیمت همتراز ، کلیپس و گوه ، کاشیکاری ، بند کاشی ، اسپیسر آجر