مسبی
همتراز کننده کاشی و سرامیک

همتراز کننده کاشی و سرامیک


لطفا رای دهید (0 رای)
تاریخ بروزرسانی: 2 ماه قبل
صاحب آگهی: bprofix
تلفن: 09124856268
ایمیل: bprofixco at gmail.com
آدرس: جلال آل احمد-خ آرش مهر-بلوار غربی-پ 61
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

کاربرد های کاشی تراز یا همتراز کاشی و سرامیک:

هم سطح نمودن لبه های کاشی و سرامیک نسبت به یکدیگر

سنگ فرش نمودن کف

نصب پارکت و فایل های چوبی کف

نصب کفپوش های چوبی و بتنی

مزایای استفاده از همتراز کاشی و سرامیکی یا کاشی تراز:

همتراز کاشی و سرامیک در کلیه سطوح عمودی و افقی قابل استفاده می باشد.

رفع نامنظمی کاشی و سرامیک در کف و دیواره ها به کمک همتراز کاشی

استفاده از کاشی تراز یا همتراز کاشی علاوه بر افزایش کیفیت کاشیکاری و زیبایی دو چندان کار موجب از بین رفتن ناخنگ ها یا ناصافی های بین لبه کاشی و سرامیک خواهد شد.

نکته حائز اهمیت این است که ناخنک های بین کاشی ها همیشه محل مناسبی برای تجمع آب و مواد شوینده در هنگام شستشو هستند که این امر بعد از مدتی باعث ایجاد خزه و جلبک بین بند ها شده و فضای بین دو کاشی کدرو تیره خواهد شد که این نتیجه با استفاده از همتراز کاشی یا کاشی تراز به کل رفع خواهد شد.

استفاده از همتراز کاشی علاوه بر همسطح کردن لبه های کاشی و سرامیک باعث ایجاد بند های منظم و زیبا می شود و بند کشی کاشی و سرامیک را به مراتب راحت تر می کند. این حسن باعث می شود چنانچه پس از گذشت زمان بند ها دچار آسیب یا خوردگی شدن به راحتی قابل تراشیدن و تعمیر مجدد شوند.

با استفاده از همتراز کاشی و سرامیک یا کاشی تراز زیبایی کار دو چندان خواهد بود.

استفاده از همتراز کاشی یا کاشی تراز سرعت نصب یا اجرای کاشی کاری را به مراتب افزایش می دهد.

استفاده از همتراز کاشی و سرامیک در نصب کاشی های دیوار و کف استفاده از چسب 3-2-1 را برای ثابت سازی تایلها منتفی می کند.

مصرف کاشی تراز یا همتراز کاشی و در نصب کاشی و سرامیک استفاده از تراز و چکش کاری برای همسطح کردن تایلها نسبت به یکدیگر را لغو می کند.

طراحی کلیپس همتراز به گونه ایی است که پایه های آن مانع چسبندگی کاشی به ملات یا چسب کاشی نشوند و آن نقطه از سطح را از لحاظ چسبندگی ضعیف نکنند.

پس از به کار بردن کاشی تراز یا همتراز کاشی و سرامیک مطمئن خواهید بود که سطحی تراز و هم سطح و یکنواخت به وجود آمده است.

کلیپس:

کلیپس همتراز در دو سطح کوچیک و بزرگ به لحاظ کاربرد تقسیم شده است. کلیپس همتراز برای کاشی و سرامیک یا پارکت با ضخامت 2 تا 8 میلیمتر مناسب است و کلیپس همتراز بزرگ برای کاشی و سرامیک از سایز 8 تا 16 میلیمتر مناسب می باشد. ضخامت کلیپس همتراز کاشی که فاصله بین بند های کاشی و سرامیک را تعیین می کند در اندازه های 1و2و3 میلیمتر تولید و عرضه می شود.


گوه همتراز کاشی:

گوه همتراز کاشی نیز با توجه به نحوه کاربرد در دو سایز کوچک و بزرگ تولید و عرضه می شود. گوه همتراز کوچک برای نصب و تنظیم سطح کاشی و سرامیک یا پارکت از ضخامت 3 تا 8 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و گوه همتراز بزرگ برای نصب کاشی و سرامیک از ضخامت 8 الی 16 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان مصرف اسپیسر کاشی تراز:

میزان استفاده کاشی تراز با توجه به ابعاد کاشی یا سرامیک تعیین می شود برای کاشی های تا cm 30 در هرضلع کاشی 1 عدد کاشی تراز و برای کاشی های cm 30 به بالا 2 عدد در هر ضلع استفاده می شود و هرچه وجه کاشی بزرگتر باشد میزان مصرف افزایش خواهد داشت .

نکات قابل توجه اسپیسر کاشی تراز:

در صورت عدم استفاده از کاشی تراز در بندهای کاشی، علاوه بر ایجاد بندهای ناهمگون، سطحی ناهموار یا به اصطلاح دارای ناخنک خواهید داشت . چنانچه سطح کار ناخنک دار باشد، ضمن کاهش کیفیت و زیبایی کار ، فضای مناسبی را برای تجمع آب به هنگام شستشو فراهم می کند بعد از مدتی به سطحی جرم گرفته و کدر تبدیل می شود و نمای نامناسبی ایجاد خواهد نمود.

همتراز کننده کاشی و سرامیک
همتراز کننده کاشی و سرامیک
همتراز کننده کاشی و سرامیک
همتراز کننده کاشی و سرامیک
همتراز کننده کاشی و سرامیک
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره همتراز کننده کاشی و سرامیک نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: همتراز کاشی ، انبر همتراز ، صلیب کاشی ، تراز کننده سرامیک ، آچار همتراز ، فروش همتراز ، قیمت همتراز ، کلیپس و گوه ، کاشیکاری ، بند کاشی ، بند کشی