مسبی
سوتین مدل 9014 محصول کارخانجات Gecem Group ترکیه با برند Diamond

سوتین مدل 9014 محصول کارخانجات Gecem Group ترکیه با برند Diamond


قیمت: 37,000 تومان
وضعیت:
تاریخ ثبت: 3 ماه قبل
سوتین دکلته جادویی چسبی مخصوص فرم دهی و بزرگنمایی سینه دارای 4 سایز و 2 رنگ
این محصول را می توانید تا دمای 30 درجه سانتیگراد شستشو دهید، محصول باید بدون فشار دادن (مچاله کردن) خشک شود. باید در فرم طبیعی نگهداری شود. انجام اموری مثل برعکس تا کردن ، قرار گرفتن در زیر سنگینی، ممکن است باعث شکستن سطح محصول شود. برای داشتن لباسی با عمر طولانی ، به وسیله شامپو یا صابون و با دست شستشو دهید.
شامل انواع نخ های نایلونی با استحکام بالا می باشد. این الیاف دارای مقاومت عالی در مقابل سایش می باشند.
از این پارچه در مواردی استفاده می‌شود که کشسانی، به خصوص برای راحتی مد نظر می باشد. مانند کاربرد آن در لباس‌های ورزشی. این پارچه در جهت عرضی کش می آید و همین دلیل است که باعث دوام بیشتر این پارچه شده و مثلا شلوارهای تولید شده با این پارچه زانو هایشان از بین نمی روند و حتی از فرم هم نمی افتند . می توان گفت لاکرا یک پارچه ی لوکس و گران است. این پارچه نیمه براق است و در طرحها و رنگهای مختلف تولید میشود و میتوان جزو پارچه های کت و شلوار های مجلسی طبقه بندی اش کرد . معمولا لباسی که با این پارچه دوخته می شود بسیار شیک و زیباست و حالت سفتی در بدن ایجاد می کند.
پارچه ‌ای است که از الیاف ساقه‌ی کتان ساخته می‌شود. کتان گیاه علفی یکساله‌ و دارای برگ‌های سبز مات و ساقه‌ی متشکل از الیاف نرم و بلند است که از این الیاف نخ کتان به دست می‌آورند. پارچه ی کتان به عنوان پادشاه پارچه ها شناخته می‌شود.
 

لاکرا:

یک پارچه‌ی مصنوعی است که به خاصیت کشسانی فوق العاده اش شناخته می‌شود که از پلاستیک طبیعی محکمتر و بادوام‌تر است. از این پارچه در مواردی استفاده می‌شود که کشسانی، به خصوص برای راحتی مد نظر است. مانند کاربرد آن در لباس‌های ورزشی، می توان گفت پارچه ای لوکس و گران قیمت است، در جهت عرضی کش می آید و به همین دلیل پارچه هایی که درصدی لاکرا دارند نه تنها دوام بیشتری دارند بلکه در حفظ ظاهر هم پیشتاز هستند.
021-77639035
سوتین مدل 9014 محصول کارخانجات Gecem Group ترکیه با برند Diamond
سوتین مدل 9014 محصول کارخانجات Gecem Group ترکیه با برند Diamond
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره سوتین مدل 9014 محصول کارخانجات Gecem Group ترکیه با برند Diamond نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: لباس زیر ، لباس زنانه ، لباس دخترانه ، دکلته ، سوتین دکلته ، سوتین دخترانه ، سوتین