مسبی
شامپوی ماشین دوقلوی نانو به روش اسپری

شامپوی ماشین دوقلوی نانو به روش اسپری


وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست پیشتاز
مبدإ ارسال: البرز - کرج

معرفی محصول:
شامپوی ماشین نانو، برای صفر شویی ماشین و تمیزی داخل ماشین و بدنه آن استفاده می شود و شامپو اتومبیل دوقلو به روش اسپری نیز نام دارد.

ما همیشه نظافت و تمیزی وسیله ای نقلیه ای که همواره از آن استفاده می کنیم را دوست داریم. مواد زیادی به عنوان شوینده اتومبیل به بازار عرضه می شوند که اکثر آنها علاوه بر اینکه ماشین را کامل تمیز نمی کنند بلکه اثرات و لکه هایی روی بدنه و صندلی خودرو می گذارند که بعد از آن می بایست وقت زیادی را برای برطرف کردن آنها صرف کنیم. بهترین شامپو برای شستن ماشین نوعی است که با کمترین مصرف آب بیشترین اثر را داشته باشد.

ویژگی های شوینده خودرو نانو:
این محصول از یک پک دو عددی شامپو دوقلو تشکیل شده است که هر کدام از آنها 550 سی سی حجم دارد و جمعا 1100 سی سی  (1.1 لیتر) حجم آنهاست. این شامپوی شوینده ماشین بصورت اسپری روی اجزای داخل خودرو مانند داشبورد و فرمان و صندلی خودرو، رینگ و لاستیک ماشین، موتور خودرو و همچنین روی بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیبات این شامپوی مخصوص ماشین شامل سورفکتانت آنیونیک و نانیونیک، پر اکسید هیدروژن، نگهدارنده و آب دیونیزه می باشد. این محصول تولید شرکت کوشا شیمی ایران می باشد.


طرز استفاده شامپوی مخصوص ماشین جهت صفر شویی ماشین:
جهت استفاده از این محصول کافی است که 50 گرم از هر شامپو را با هم مخلوط کرده و درون یک عدد ظرف خالی اسپری شیشه شوی 1 لیتری (که در همه خانه ها موجود است) بریرید و مابقی را آب بریزید. ترکیب بدست آمده 100 گرم شامپو + 900 گرم آب است. حال با اسپری این شامپو به روی صندلی داشبورد یا بدنه خودرو و کشیدن یک دستمال نمدار تمیزی 100درصدی و بی نظیر بوجود می آید

موارد استفاده شامپو جهت تمیزی داخل ماشین و بدنه:
از شامپوی اتومبیل نانو جهت تمیز کردن و صفرشویی اجزای ماشین از قبیل: بدنه ماشین، کلیه قطعات داخل ماشین از قبیل سقف اتومبیل، صندلی پارچه ای و چرمی ، داشبورد، موتور و رینگ لاستیک بکار می رود.
با توجه به ضرورت صرفه جویی در مصرف آب استفاده از این محصول باعث هدرنرفتن آب شده و می توانید با کمتر از یک لیتر آب کل بدنه و داخل ماشین و همچنین موتور ماشین را مثل روز اول تمیز کنید.

برند این محصول: کوشا شیمی است.
شامپوی ماشین دوقلوی نانو به روش اسپری
شامپوی ماشین دوقلوی نانو به روش اسپری
شامپوی ماشین دوقلوی نانو به روش اسپری
شامپوی ماشین دوقلوی نانو به روش اسپری
تاریخ ثبت: 1395/10/21   تاریخ به روزرسانی: 1395/10/22
ابعاد: 10 * 3 * 20 سانتیمتر
وزن بسته بندی: 1100 گرم
فروشگاه: نيازشاپ
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت سوال یا نظر:

شما می توانید درباره شامپوی ماشین دوقلوی نانو به روش اسپری نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:

نام و نام خانوادگی:

 


کلمات کلیدی: شامپوی ماشین نانو ،شوینده خودرو نانو ،صفر شویی ماشین ،خرید شامپوی ماشین نانو ،شامپوی ماشین ،شامپوی ماشین دوقلو