مسبی
بانک ایمیل جمع آوری شده در بخش ایمیل مارکتینگ مسبی

بانک ایمیل جمع آوری شده در بخش ایمیل مارکتینگ مسبی


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 0.66 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 250,000 ریال

معرفی محصول:

این محصول شامل 111,320 آدرس ایمیل منحصر به فرد می باشد و به صورت یک فایل نوت پد ارائه شده است که در آن فایل، هر آدرس ایمیل در یک خط قرار گرفته است. آدرس ایمیلها بر اساس حروف الفبا مرتب شده است.
این مجموعه ایمیلها توسط بازاریابهای مسبی در سال 1391 و 1392 جمع آوری شده است.
روش جمع آوری بانک ایمیل در سایت مسبی:
بازاریابهای مسبی توسط بخش ایمیل مارکتینگ پنل خود، روزانه اقدام به ارسال معرفی نامه های سایت (معرفی نامه ایستگاه آگهی، معرفی نامه فروشندگان، معرفی نامه بازاریابی و ...) به آدرس ایمیلهای مختلف می کنند و علاوه بر اینکه معرفی نامه های سایت مسبی به آدرس ایمیلها ارسال می شود با گذشت زمان یک بانک ایمیل نیز در دیتابیس مسبی جمع آوری می شود.
این بانک ایمیل ارزشمند اکنون در اختیار شماست و به آسانی می توانید آن را دانلود کنید و تبلیغات خود را به آدرسهای ایمیل موجود در آن ارسال کنید.
با توجه به اینکه بازاریابهای زیادی در جمع آوری این ایمیلها همکاری کرده اند بنابراین آدرس ایمیلهای این مجموعه می توانند از مکانهای گوناگون و متنوعی استخراج شده باشند و برای ارسال ایمیلهای گروهی و تبلیغات ایمیلی شما مناسب باشند.

با دانلود این مجموعه و استفاده تبلیغاتی مناسب از آن، مشتریهای خود را افزایش داده و شاهد بهبود کسب و کار خود باشید.
این مجموعه به صورت یک فایل نوت پد ارائه شده است که در آن فایل، هر آدرس ایمیل در یک خط قرار گرفته است. آدرس ایمیلها بر اساس حروف الفبا مرتب شده است.
برای دانلود این مجموعه ابتدا فرم سفارش را پر کنید سپس به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت کنید تا لینک دانلود در اختیار شما قرار گیرد.

بانک ایمیل جمع آوری شده در بخش ایمیل مارکتینگ مسبی
بانک ایمیل جمع آوری شده در بخش ایمیل مارکتینگ مسبی
بانک ایمیل جمع آوری شده در بخش ایمیل مارکتینگ مسبی
تاریخ ثبت: 1392/4/6   تاریخ به روزرسانی: 1392/8/6
قیمت: 250,000 ریال
بازديد: 14,745
حجم فایل: 0.66 مگابایت
فروشنده: مسبي
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

شما می توانید درباره بانک ایمیل جمع آوری شده در بخش ایمیل مارکتینگ مسبی سوال کنید یا نظر دهید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:

  کد امنیتی


کلمات کلیدی: آدرس ایمیل ،ایمیل ،ایمیل مارکتینگ ،ایمیل مارکتینگ بازاریابها ،بازاریابی ،بانک ایمیل ،معرفی ،تبلیغات ایمیلی.تبلیغات ،دانلود بانک ایمیل ،بانک ایمیل مسبی ،مسبی
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما
اشتراک گذاریپشتیبانی: مسبي
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
07734225993 - 09171746441
پشتیبانی: