مسبی
شلف اهرام

شلف اهرام


وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست پیشتاز
مبدإ ارسال: تهران

معرفی محصول:
شلف دیواری – باکس دیواری اهرام
جنس: ام دی اف (MDF)
ابعاد : 80 * 20 سانتی متر با عمق 20 سانتی متر

در دو رنگ


شلف چیست؟
شلف ها ، طبقاتی هستند که بدون دیده شدن محل اتصالشان به دیوار نصب می شوند و در عین زیبایی بسیار هم کاربردی هستند. از بکار گیری در گوشه ای به منظور ایجاد فضایی کاری تا پوشاندن دیوارهای مشکل دار، در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، آنها قابل استفاده هستند.

شلف ها
(طبقه هایی که بدون کادربندی و اتصال آشکار، به دیوار نصب می شوند – دکور روی دیوار ) بسیار ظریف، شیک و پرکاربرد هستند. این طبقه ها با قابلیت های بسیار در جاهای مختلف خانه به کار می آیند.
در اینجا 8 راه استفاده از شلف ها را به شما آموزش می دهیم.
  

1-قطع کردن پنجره
از اینکه فضای کافی در آشپزخانه تان ندارید ناراحتید و یا به فضای دیواری بیشتری احتیاج دارید؟ شاید چاره کارتان استفاده از شلف باشد. این طبقه ها به شما فضایی اضافه می دهند بدون اینکه مجبور شوید که ازپنجره هایتان دست بکشید.
نصب شلف به موازات و در مقابل پنجره کار چندان دشواری نیست، بشرط آنکه پنجره ها آنقدر باریک باشند تا بتوان بین شان از تکیه گاه استفاده کرد. پنجره های عریض در این رابطه کار شما را دشوارتر می کنند.
توصیه اکید ما این است که برای اینکار از تکیه گاه های زیاد استفاده کنید. زمانیکه شلف ها را نصب کردید برای جبران کم نور شدن اتاق، منابع نوری را بیشتر کنید و ترجیحا از منبع های نوری شفاف و شیشه ای استفاده کنید.
  

2-پر کردن تورفتگی ها
اگر در خانه تان تورفتگی های نامتعارف و نامطلوب دارید می توانید شلف هایی را در آن میان نصب کنید. این روشی هوشمندانه برای طاقچه و دیگر تورفتگی هایی است که شکلی عجیب و غریب دارند و با دیگر وسایل هماهنگ نیستند.

 
3-ایجاد تقارن در بی قرینگی
برای تنوع بیشتر و حفظ تقارن در ترکیب بندی، می توانید شلف ها را یک در میان به سمت راست و سمت چپ دیوار نصب کنید و فاصله شلف ها را کم و زیاد کنید تا بتوانید وسایل بلندتر را نیز در طبقات جای دهید.
  

4-امتداد شلف ها به دور دیوار
می توانید شلف هایی را که به گوشه بیرونی و تیز دیوار ختم می شود، در سوی دیگر دیوار ادامه دهید؛ اینکار ظاهر آرام و مدرن تری به خانه شما می دهد. توصیه می شود که شلف های سنگین یا مدلهای خاص را متخصصان این حرفه نصب کنند.

5-شلف هایی با طول زیاد و چسبیده به دیوار
با بکارگیری شلف هایی با طول زیاد،برای هنرمندانه چیدن اشیاء بر آن دست بازتری خواهید داشت. در فضایی که در تصویر می بینید با نصب سه شلف به موازات طبقه طولانی زیرین، خط افقی طبقه زیرین را تشدید کنید و ظاهری ساده و شیک به اتاق ببخشید.

 
6-استفاده از دیوارپوش
فضای مابین پایینترین شلف و سطح میز را دیوارپوش کنید و فضایی متنوع ایجاد کنید.
سه چراغی که از سقف آویزان است، بسیار هماهنگ با طبقه هاست و میز کارتان را روشن می کند و البته می توان بجای آن از مهتابی های زیر طبقات نیز استفاده کرد.

 
7-نصب شلف های باریک و کوتاه
با نصب شلف هایی با طول کم از فضای دیوارهای کم عرض نهایت بهره را ببرید.

 
8-هماهنگ کردن رنگ
می توانید وسایلی را که به کرات در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد، در شلف ها قرار دهید و بهتر آن است که با ست کردن وسایل، رنگ ها و یا روکش شلف ها با کابینت آشپزخانه. شلف ها را با سایر وسایل ادغام کنید و فضایی شیک به آشپزخانه خود بدهید.

شلف اهرام
شلف اهرام
شلف اهرام
تاریخ ثبت: 1395/8/30   تاریخ به روزرسانی: 1395/9/1
ابعاد: 80 * 20 * 20 سانتیمتر
وزن بسته بندی: 1 کیلوگرم
فروشگاه: مستر چوبی
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت سوال یا نظر:

شما می توانید درباره شلف اهرام نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:

نام و نام خانوادگی:

 


کلمات کلیدی: شلف ،شلف دیواری ،شلف مخفی ،شلف اهرام ،باکس چوبی ،باکس دیواری ،دکوراسیون ،دکور دیواری ،دکور مدرن