مسبی
پک درمان قطعی ریزش مو

پک درمان قطعی ریزش مو


روش ارسال: از طریق پست پیشتاز
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 55,000 تومان
برای خرید عمده (3 عدد به بالا)، 10 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:
این پک در 3 مرحله مجزا و کامل به تقویت و ترمیم موهای سر می انجامد.

مرحله اول : شامپو تقویت کننده عمیق
شماره پروانه بهداشتی ساخت : 56/15217 دارنده گواهینامه ISO 9001

شامپو تقویت کننده عمیق وایت رز از فرمولاسیون مخصوصی به منظور تقویت، بازسازی و تغذیه موهای شکننده، ضعیف و آسیب دیده بهره مند می باشد. این محصول حاوی کپیژن بوده که با قابلیت نفوذ عمیق بر فیبر مو باعث افزایش مقاومت ریشه مو می شود. این شامپو دارای منبع غنی از اسید آمینه های مفید و ترکیبی از گیاهان دارویی شناخته شده می باشد که نه تنها به سرعت رشد مجدد مو کمک کرده باعث ترمیم ، مرطوب شدن و بازسازی موهای صدمه دیده نیز می شود. همچنین با تنظیم فعالیت غدد سباسه به طور مستقیم بر روی ریشه مو تاثیر گذاشته و در کاهش التهاب پوست سر نقش بسزایی دارد. 
همچنین این شامپو سرشار از پروتئین های هیدرولیز شده گندم است که موجب نرمی و شفافیت موها می گردد . جوانه گندم علاوه بر عناصر فسفر ، منیزیم و کلسیم حاوی ویتامین های گروهC وB وA بوده و مصرف این شامپو موجب تقویت پیاز مو و کاهش ریزش موی سر می گردد.
ویژگی:
· شامپویی غنی از فیتوکراتین برای حجم ، درخشش و پایداری بیشتر
· با اثر پاکسازی و تمیز کنندگی ، رطوبت رسان
· فعال سازی رشد مجدد مو
· کمک به بازسازی ساختار انواع موهای آسیب دیده

مرحله دوم : ماسک موی با آبکشی ترمیم کننده
شماره پروانه بهداشتی ساخت : 56/14819 دارنده گواهینامه ISO 9001

ماسک موبا آبکشی ترمیم کننده مو وایت رزجهت کاهش اثرات ناشی از صدمات وارد شده به موها، حالت پذیری بهتر، تقویت و ترمیم عمیق مو تهیه شده است. این فرآورده قدرت نفوذ به داخل مو را داشته و رطوبت لازم را به مو بخشیده و انعطاف پذیری لازم را در مو ایجاد می کند . 
پلیمرهای کاتیونی بکار رفته در این محصول ضمن خنثی نمودن بار منفی سطح مو، یک لایه محافظ برروی مو ایجاد می کنند و قدرت پرکردن خلل و فرج روی سطح مو را به صورتی داراست که سطح مو صاف شده و با از بین بردن الکتریسیته ساکن باعث درخشندگی و جلای مو می شود. پلیمرهای کاتیونی نسبت به مواد کاتیونی که در فرمول اکثر نرم کننده ها به کار می رود خاصیت تحریک کنندگی کمتری دارند. ترکیبات سیلیکونی موجود در این فرآورده به صورتی پیش بینی شده اند که ضمن ایجاد یک لایه محافظ بر روی مو و ایجاد حالت درخشنده و نرم در موها باعث آسانی شانه کردن در حالت خیس و خشک می شوند . 
ویژگی
•حاوی پروتئین های هیدرولیز شده جوانه گندم و ویتامین هایB5 , E
• ترمیم موهای آسیب دیده از رنگ، فر و مواد شیمیایی
• حفظ رطوبت طبیعی و جلوگیری از موخوره
• افزایش درخشندگی و حالت پذیری مو
• جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در میان موها

مرحله سوم : سرم موی کراتینه دوفاز ترمیم کننده
شماره پروانه بهداشتی ساخت : 56/12550 دارنده گواهینامه ISO 9001

کراتین در واقع پروتئین اصلی موجود در مو می باشد و باعث صاف شدن و درخشندگی موها می گردد.در افرادیکه موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم­کردن ساختمان مو وجود ندارد. کراتینه کردن مو یکی از روش­های رایج صاف کردن مو و بر طرف کردن وز موهاست . در واقع این روش را به عنوان نوعی روش طبیعی برای صاف کردن مو به کار می­برند، در حالیکه مواد شیمیایی مضری برای انجام آن به کار می­رود. کراتینه کردن مو عمدتا با جایگزین کردن محتوای کراتین مو عمل می­کند. اما از آنجا که در حالت کلی کراتین بعلت درشت مولکول بودن جذب مو نمی گردد و مواد شیمیایی مضری برای مو بهمراه دارد در فرمولاسیون این محصول از کراتین هیدرولیز شده استفاده شده است که موجب تغذیهو ترمیم جداره مومی گردد .این ترکیبات کراتینی بانفوذ در شکاف های ایجاد شده بر روی کوتیکول مو که بر اثر اکسیدان موجود در رنگ و مش بوجود آمده است شده و موجب تزریق حجم زیادی از پروتئین در آن ناحیه می شود.
فرمولاسیون دوفاز آبرسان و سیلیکونی بر سطح و عمق مو تاثیر می گذارد . فاز سیلیکونی این اسپری که حالت کف مانند دارد باعث شفافی ، لطافت ، نرمی و در نتیجه آسان شانه شدن مو ها می شود با محافظت از سطح خارجی موها از موخوره جلوگیری می نماید . فاز آبرسان آن با خاصیت نرم کنندگی و پروتئینه کردن از درون به موها نفوذ و ساقه موها را تغذیه و ترمیم نموده و از اکسیده شدن آنها در برابر اشعه خورشید محافظت می نماید .
پک درمان قطعی ریزش مو
پک درمان قطعی ریزش مو
پک درمان قطعی ریزش مو
تاریخ ثبت: 1395/8/2   تاریخ به روزرسانی: 1395/8/8
وزن بسته بندی: 1200 گرم
قیمت: 55,000 تومان
فروشگاه: ايران شاپ
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت سوال یا نظر:

شما می توانید درباره پک درمان قطعی ریزش مو نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:

نام و نام خانوادگی:

 


کلمات کلیدی: درمان ریزش مو ، ریزش مو ، رفع ریزش مو ، تقویت مو ، ریشه مو

پشتیبانی: ايران شاپ
03142646692 - 09138279366
پشتیبانی