مسبی
2384 : طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت بازاریابی اینترنتی، ورژن 5 (خرید سورس)
مسابقه مقاله

به قید قرعه، به 2 نفر از کسانی که پاسخ صحیح دهند، هر کدام 50000 ریال اهدا می شود.


سوال) چه چيز در کار بازاريابي و کسب درآمد اينترنتي اهميت بيشتري دارد؟

برای پاسخ به این سوال و شرکت در مسابقه، اینجا را کلیک کنید.
ورود به فروشگاه مسبی محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه مسبی خریداری کنید.

کسب و کار اینترنتی(بازاریابی اینترنتی) با تبلیغ بخشهای مختلف مسبی یا همکاری در فروش(بازاریابی اینترنتی)، کسب درآمد کنید. ما روشهای زیادی برای کسب درآمد شما مهیا کرده ایم.

کسب و کار اینترنتی(فروش محصول) اگر کالا، محصول یا فایل هایی برای فروش دارید، آنها را برای فروش در سایت مسبی ثبت کنید.

ایستگاه آگهی اگر در فکر تبلیغ آگهی های خود هستید، ایستگاه آگهی مسبی، آگهیهای شما را به هزاران بیننده اینترنتی نمایش می دهد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی اگر می خواهید یک سایت جامع کسب و کار اینترنتی مانند مسبی داشته باشید ما آن را برایتان راه اندازی می کنیم.  
آپلود

با طراحی فایل کسب درآمد کنید.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در مسبی قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی یا هر فایل مفید تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. هر فردی می تواند درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید یک فایل آموزشی مفید ساخته اید یا مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید یا یک برنامه و اپلیکیشن جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید و ...، همه آنها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند. پس شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران، فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید. بنابراین به صورت نامحدود در سایت مسبی فایل آپلود کرده و به فروش برسانید.

جهت ثبت نام و آپلود فایل به بخش فروشندگان مراجعه کنید: لینک بخش فروشندگان