مسبی
نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی

نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی

ویرایش: 1393/2/6
بازديد: 1,505
نویسنده: مسـبــــــی1

بخش بازاریابی سایت مسبی محلی مطمئن برای کسب درآمد علاقمندان به کسب و کار اینترنتی است. مهمترین بخش پنل یک بازاریاب، همان بخش لینکهای بازاریابی است که به توضیح آن می پردازم:
با استفاده مناسب از این بخش می توانید به درآمدی چشمگیر برسید.

محصولاتی که می توانید برای آنها بازاریابی کنید در بخش لینکهای بازاریابی نشان داده شده است. شما می توانید لینک مربوط به هر محصول دلخواه را در سایت خود قرار دهید و چنانچه سایت ندارید برای دیگران ایمیل کنید و یا در سایتهای پربازدید دیگران تبلیغ کنید. بدیهی است اگر کسانی با کلیک بر لینکهای بازاریابی شما به سایت مسبی وارد شده و محصول یا محصولاتی را خریداری کنند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد. شما می توانید به انتخاب خودتان یک یا چند محصول را بازاریابی کنید (هر تعداد که دوست دارید). همچنین قادرید در هر زمان محصولات جدیدی را از جدول محصولات برای بازاریابی انتخاب نمایید.

در بخش لینکهای بازاریابی، کنار هر محصول قیمت و پورسانت آن نوشته شده است.

مثال: لینک بازاریابی زیر را در نظر بگیرید:
www.masbi.com?rgm=toofan&p_id=1234

وقتی این لینک بازاریابی در اینترنت تبلیغ شود بیانگر آن است که محصولی با کد 1234 توسط یک بازاریاب با نام کاربری toofan بازاریابی می شود. فرض کنید پورسانت این محصول 10% و قیمت آن 100 هزار تومان باشد، چنانچه یک مشتری بر این لینک کلیک نماید و وارد بخش سفارش آن محصول شود و در نهایت محصول را خرید نماید 10 درصد قیمت آن محصول، یعنی 10 هزار تومان به حساب toofan در سایت مسبی افزوده می شود. جالب است بدانید اگر آن مشتری در آن لحظه محصول دیگری را نیز انتخاب نماید باز هم toofan به عنوان معرف وی ثبت خواهد شد و در صورت خرید از هر محصولی پورسانت به toofan تعلق می گیرد.

بازاریاب می تواند چندین لینک بازاریابی فعال را برای بازاریابی انتخاب کند. اینکه بازاریاب برای چه محصولاتی بازاریابی کند به عهده خود اوست و قدرت انتخاب دارد.

برای موفقیت در بازاریابی سعی کنید چند لینک را که اطمینان دارید می توانید برای آنها مشتری جذب کنبد از بین لینکهای بازاریابی انتخاب کنید و تبلیغ کنید. فقط وقتی مشتری از طریق آن لینکها محصولی را سفارش داده و خرید کند، پورسانت آن محصول به شما می رسد.


منبع: سایت مسبی

امتیاز دهی به مقاله
نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی
نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی
نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


مدیر سایت (12:49   1393/2/15)

22500 = 0.30 * 15000 * 5 کد: 1187حسن یوسف (02:01   1393/2/15)

چجوری حساب کردی که ج شد نکنه مالیات ارزش افزوده رو کم کردی کد: 1184


 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

  کد امنیتی

کلمات کلیدی: لینک بازاریابی ، لینکهای بازاریابی ، بازاریابهای مسبی ، مسبی ، بازاریابی ، پورسانت ، بازاریاب ، سایت مسبی
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما
اشتراک گذاری