مسبی
منتظري‌ تا‌ شروع‌ نقل‌ و انتقالات‌ فيفا در استقلال‌ مي‌ماند

منتظري‌ تا‌ شروع‌ نقل‌ و انتقالات‌ فيفا در استقلال‌ مي‌ماند

ویرایش: 1392/10/5
نویسنده: sadegh1373

شب گذشته در دفتر علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال جلسه اي بين او و پژمان منتظري که از تيم هاي چيني و قطري پيشنهاد دارد برگزار شد.

به گزارش فارس،در اين جلسه منتظري اعلام کرده که مي خواهد با شروع فصل جديد ليگ چين راهي اين کشور شود و اين درحاليست که مديرعامل باشگاه استقلال به وي تاکيد کرد دوست دارد در اولويت اول اين بازيکن تا پايان فصل همراه استقلال باشد اما با توجه به اينکه قرارداد منتظري از ابتداي فصل با آبي پوشان تا نيم فصل اول بوده و از پيش از فصل با تيم چيني توافق کرده بود اعلام کرد نمي تواند به اين پيشنهاد نه بگويد.

با توجه به اينکه نقل و انتقالات فيفا در نيم فصل از 16 دي رسميت پيدا مي کند منتظري به مديرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد با وجودي که قراردادي با اين تيم ندارد اما براي کمک به شرايط استقلال تا شروع نقل و انتقالات فيفا براي استقلال به ميدان مي رود.
منبع: http://www.varzesh3.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره منتظري‌ تا‌ شروع‌ نقل‌ و انتقالات‌ فيفا در استقلال‌ مي‌ماند نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: پژمان ، منتظری ، استقلال ، لیگ چین ، نقل و انتقالات ، بدون قرارداد بازی میکنم ، فیفا
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما