مسبی
چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟

چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟

ویرایش: 1392/9/25
نویسنده: paniz1994

عامل اصلی ریزش موی ابرو برای افرادی که بیماری خاصی ندارند استفاده از موچین و سایر وسایلی است که باعث کندن و مرتب کردن می شود.
دکتر حسن کبیری، متخصص پوست و مو گفت: سیستم دفاعی بدن پیاز مو را به عنوان باکتری تشخیص می دهد و با حمله کردن به آن از بدن دفاع می کند که متاسفانه این امر باعث ریزش مو می شود.
وی گفت: رشد موی ابرو به سرعت انجام نمی گیرد، اگر به علت بیماری خاصی دچار ریزش مو شدید، کمی طول می کشد تا مجدد موهای شما رشد کند و همچنین استرس یا کمبود مواد غذایی نیز می تواند باعث ریزش ابرو شود. تنها راه مناسب در این مورد رعایت رژیم غذایی و کاهش استرس است.
وی گفت: مداد کشیدن یا استفاده از سایه ابرو در افراد سالمی که هیچ مشکلی ندارند باعث ریزش ابرو هایشان نمی شود یعنی اگر خانمها با استفاده از مداد و سایه ابرو دچارالتهاب ، سوزش یا خارش نمی شوند می توانند بدون دغدغه از این لوازم آرایشی (استاندارد) استفاده کنند. علت پر پشت بودن ابروی آقایان تا میانسالی و سالمندی این است که آنها از موچین و سایر وسایلی که باعث کندن و مرتب کردن ابرو می شوند استفاده نمی کنند.


منبع: http://amozande.ir/60936/

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: چرا ابروی مردان نسبت به زنان پر پشت تر است ؟ ، مدل ابرو ، ابروي زنان ، ابروي مردان ، تفاوت زن و مرد ، جرا مرد و زن متفاوتند ، مردان و زنان ،
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما