مسبی
گل ایران به آرژانتین در جمع بهترین گلهای جام جهانی نوجوانان

گل ایران به آرژانتین در جمع بهترین گلهای جام جهانی نوجوانان

ویرایش: 1392/8/18
نویسنده: saeid55

گل ایران به آرژانتین در جمع بهترین گلهای جام جهانی نوجوانان/ به هاشمی رای دهید

گل ایران به آرژانتین کاندیدای بهترین گل جام جهانی 2013 امارات شد.
به گزارش اوج و بر اساس اعلام سایت فیفا، گل ثانیه 55 مصطفی هاشمی به آرژانتین در اولین بازی تیم ملی نوجوانان ایران در مرحله گروهی، کاندیدای بهترین گل جام جهانی 2013 امارات شده است.
گل ایران به آرژانتین در کنار گل تیم ملی ژاپن به روسیه، گل اول اتریش به کانادا، گل سوم آرژانتین به کانادا، گل مکزیک به ایتالیا و گل سوئد به هندوراس شش گلی هستند که فیفا آنها را کاندیدای بهترین گل جام جهانی کرده است.
سایت فیفا این گلها را روی وب سایتش قرار داده و از کاربران سایت فیفا برای اینکه بهترین گل را انتخاب کنند، نظر سنجی کرده است. این رای گیری روی سایت فیفا تا روز پنجشنبه 23 آبان ادامه خواهد داشت.
کاربران ایرانی می توانند با رای دادن به گل زیبای مصطفی هاشمی که سریعترین گل جام جهانی 2013 امارات و نهمین گل سریع تاریخ جام های جهانی بوده است، گل این بازیکن تیم ملی را بهترین گل جام کنند.

برای رای دادن ودیدن گلها با آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.fifa.com/u17worldcup/goalofthetournament/index.html


منبع: http://www.owjnews.ir/component/k2/item/60136-گل-ایران-ب�%

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره گل ایران به آرژانتین در جمع بهترین گلهای جام جهانی نوجوانان نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: گل ایران به آرژانتین ، بهترین گلهای جام جهانی نوجوانان ، هاشمی ، رای دهید ، جام جهانی 2013 امارات ، گل ثانیه 55 مصطفی هاشمی ، کاندیدای بهترین گل جام جهانی ، سریعترین گل جام ،
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما