مسبی
دختر 6 ماهه ای که همه را حیرت زده کرده!!!!!!

دختر 6 ماهه ای که همه را حیرت زده کرده!!!!!!

ویرایش: 1392/8/16
نویسنده: tasnim777


این دختر 6 ماه همه را متعجب خود کرد

این دختر کوچولو که تنها شش ماه دارد به راحتی صحبت می کند، هنگام گرسنگی از مادرش تقاضای شیر کرده و حتی می تواند آهنگ بنوازد و او نابغه است. ایزابلا اونیشیک، نوزاد انگلیسی تباری است که از بدو تولد با نوزادان دیگر تفاوت داشت.

مادر او می گوید: ایزابلا وقتی به دنیا آمد با نوزادان دیگر در بیمارستان فرق داشت و نگاهش عاقلانه و معنا دار بود، به همین نسبت وقتی چند روز از تولدش گذشت با صدایی نامفهوم اما معنا دار می گفت “ما” و در واقع به من و همسرم می فهماند که شیر می خواهد، و الان که او شش ماهه است با صدایی رسا می گوید: مادر ،من شیر می خواهم.


وقتی اولین بار سخنی از او شنیدیم باورمان نمی شد که دختر 3 ماهه ما بتواند به این شیوایی سخن بگوید اما الان که سه ماه از آن زمان گذشته ، می تواند خودش به دستشویی برود، به آسانی راه رفته و از همه عجیب تر اینکه آهنگ مورد علاقه من که موتسارت آن را نواخته، به راحتی با پیانو بنوازد.


پدرش که 45 سال سن دارد می گوید: من همیشه در رویاهایم دخترم را جزو نوابغ به حساب می آوردم اما باورم نمی شد که روزی این روبا به واقعیت بپیوندد.


منبع: http://sahras.blogfa.com/post/269

امتیاز دهی به مقاله
دختر 6 ماهه ای که همه را حیرت زده کرده!!!!!!
دختر 6 ماهه ای که همه را حیرت زده کرده!!!!!!
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دختر 6 ماهه ای که همه را حیرت زده کرده!!!!!! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: بچه 6 ماهه ، حرف زدن ، نابغه کوچک ، آهنگ نواختن کودک ، ایزابلا ، رویای پدر ، کودک نخبه انگلیسی
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما