مسبی
دايي: مي‌توانستيم به فجر بيشتر گل بزنيم

دايي: مي‌توانستيم به فجر بيشتر گل بزنيم

ویرایش: 1392/7/4
نویسنده: newuser

علي دايي پس از پيروزي يک بر صفر مقابل فجرسپاسي در نشست خبري اظهار داشت: بازي خيلي سختي را برديم ، فجرسپاسي با جان و دل دفاع مي‌کرد و لايه‌هاي دفاعي زيادي داشت و اين کار ما را سخت مي‌کرد و خدا را شکر مي‌کنم در هر دو نيمه از حريف سرتر بوديم و نتيجه عادلانه‌اي رقم خورد و مي‌توانستيم با دقت بيشتر گل‌هاي بيشتري بزنيم. با توجه به اتفاق‌ هفته قبل که تيم ما دچار فشار زيادي شد سه امتياز را گرفتيم و دوباره خودمان را به بالاي جدول برسانيم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه حريفان مقابل پرسپوليس تدافعي بازي مي‌کنند، گفت: قبل از دقايق آخر مي‌توانستيم گل بزنيم اما نشد. فوتبال همين است مقابل تيمي که دفاعي بازي مي‌کند بايد همه روش‌ها را امتحان کرد، سانتر از جناحين، شوت و .. در آخر خلاقيت صادقيان به ما کمک کرد و پاس داد و با ضربه سيدصالحي به گل رسيديم. خدارا شکر مي‌کنم در دقايق آخر به گل رسيديم و اين حق ما بود و در آينده مي‌تواند به ما کمک کند.

دايي در مورد اينکه چطور توانست اتفاق‌هاي بازي با سپاهان فراموش شود، گفت: سعي مي‌کنيم همه فشارها را به خودمان منتقل کنيم تا بازيکنان کارشان را انجام بدهند و من و باشگاه بايد از حق بازيکنان دفاع کنيم و جو خوبي در تيم ايجاد کرديم به بازيکنان هم گفتم مصاحبه نکنند.

وي در مود بازي ندادن دهنوي و حقيقي گفت: با يک هافبک دفاعي که کفشگري بود بازي کرديم و نوري هم در بخش جلو بود و کفشگري بسيار خوب کار کرد. دهنوي بازيکن بسيار بزرگي است و حقيقي هم همين شرايط را دارد و بر اساس شيوه بازي حريف بازيکنان را مي‌چينم.

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: وقتي مدافع ما توپ را از جوکار گرفت به صادقيان داد و او هم پاس داد براي تيم‌هايي که دفاعي بازي مي‌کنند برنامه تمريني خاص داريم.

وي در مورد دست‌هاي پشت پرده که بازيکنان پرسپوليس از آن سخن گفته بودند، گفت: متاسفانه اتفاق‌هاي هفته گذشته خيلي در روحيه بازيکنان ما اثر گذاشت و خودمان بايد به خودمان کمک کنيم و به خاطر آنهايي که دوست ‌مان دارند و خانواده هايمان بايد خوب کار کنيم تا تيم نتيجه بگيرد.

دايي در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که کرانچار گفته زماني که من بازي مي‌کردم دايي کودک بود، گفت: طبيعي است او بازي مي‌کرد و سن من کم بود او خيلي وقت دارد که صحبت‌هايي بکند که به درد فوتبال ما بخورد و او 20 و چند سال از من بزرگتر است و زماني که او با توپ پلاستيکي بازي مي‌کردم در اردبيل او بازي مي‌کرده است.

دايي ادامه داد: کريم باقري با ما است اما چون کارت مربيگري ندارد روي نيمکت نمي‌تواند بنشيند.


منبع: http://www.varzesh3.com/

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دايي: مي‌توانستيم به فجر بيشتر گل بزنيم نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: علی دایی ، دایی ، پرسپولیس ، جام خلیج فارس ، لیگ برتر ، مصاحبه علی دایی ، هفته یازدهم
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما