مسبی
ترک تحصیل دختر جوان به خاطر وبلاگ

ترک تحصیل دختر جوان به خاطر وبلاگ

ویرایش: 1392/6/31
نویسنده: MOHAMMAD-AM

وبلاگ دریای کفش ( Sea of Shoes) حاصل شیفتگی بسیار زیاد دختری اهل دالاس به طراحی‌های کفش است.به گزارش پارس ناز جین آلدریج با همکاری والدینش که از هم جدا شده‌اند وبلاگی دارد که ایده‌ های طراحی خود خانم آلدریج ، مراکز خرید و مجموعه وسیعی از کفش‌ های لوکس را نمایش می‌ دهد و هر ماه بیش از 400000 بازدید دارد.

این وبلاگ پنج سال پیش با سرمایه گزاری هزاران دلار توسط والدین جین به خصوص بر روی کفش شروع شد و حتی جین که اکنون 20 ساله است تصمیم گرفت از دانشکده صرف نظر کند و در عوض به آپارتمان شخصی خودش نقل مکان کرده و در آنجا کار وبلاگش را ادامه دهد.

زمانی که گزارشگر تخمین زد که والدین او احتمالاً چند صد هزار دلار سرمایه گزاری کردند ، نه تنها خانم آلدریج بلکه مادرش جودی نیز آن را انکار نکردند و تصدیق کردند که نزدیک به 70،000 دلار هزینه کرده‌اند.


منبع: پارس ناز

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره ترک تحصیل دختر جوان به خاطر وبلاگ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ترک ، تحصیل ، دختر ، جوان ، خاطر ، وبلاگ ، عکس ، اینترنت
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما