مسبی
کميسيون آموزش، تاسيس «دانشگاه احمدي‌نژاد» را بررسي مي‌کند

کميسيون آموزش، تاسيس «دانشگاه احمدي‌نژاد» را بررسي مي‌کند

ویرایش: 1392/5/17
نویسنده: emarketing

علیرضا خسروی نماينده تربت‌حيدريه در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به تصمیم رئیس‌جمهور سابق مبنی بر تاسیس «دانشگاه» گفت: ظاهرا آقای احمدی‌نژاد در زمان ریاست جمهوری خود مجوز تاسیس دانشگاه را از شورای عالی انقلاب فرهنگی دریافت کرده‌ است.

وی افزود: این موضوع در کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس نیز مطرح شده ولی اعضای کمیسیون نظر قطعی خود را اعلام نکرده‌اند.

خسروی در ادامه تصریح کرد: کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» قطعا موضوع «دانشگاه احمدی‌نژاد» را بررسی و طبق قانون تصمیم خواهد گرفت.

عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» خاطرنشان کرد: این کمیسیون براساس مُرّ قانون عمل کرده و هرآنچه به صلاح مملکت باشد به آن تاکید خواهد کرد.

اضافه مي‌شود، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور سابق کشورمان در روزهاي پاياني فعاليت خود از تاسيس دانشگاه بين‌المللي خبر داد.


منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/4503687/%DA%A9%D9%85%D9%8A%D8%B3%D9%8A%D9%88%D9%86-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره کميسيون آموزش، تاسيس «دانشگاه احمدي‌نژاد» را بررسي مي‌کند نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: تاسیس دانشگاه ، دانشگاه بین المللی ، احمدی نژاد ، اموزش ، تحقیقات ، دانشگاه احمدی نژاد ، تاسیس دانشگاه احمدی نژاد
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما