مسبی
احمدي نژاد بعد از رياست جمهوري رئيس دانشگاه مي شود

احمدي نژاد بعد از رياست جمهوري رئيس دانشگاه مي شود

ویرایش: 1392/5/5
نویسنده: tarq2000

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران، درباره انتشار خبری مبنی بر ارائه مجوز به احمدی‌نژاد برای تأسیس دانشگاه گفت: در جلسه شورای انقلاب فرهنگی، موضوع تأسیس دانشگاهی در تهران از سوی رئیس‌جمهور مطرح و به اتفاق آرای اکثریت این مجوز به وی اعطا شد.

موافقت اولیه تأسیس این دانشگاه از سوی شورای انقلاب فرهنگی انجام شده است و احمدی‌نژاد قرار است پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش با تأسیس این دانشگاه بیشتر وقت خود را همانند گذشته صرف تدريس و امور دانشگاهي کند.


قابل ذکر است، احمدی‌نژاد بنا دارد این دانشگاه را با نام «دانشگاه ایرانیان» راه‌اندازی کرده و بخش مهمی از وقت خود پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش را به اداره این دانشگاه اختصاص دهد. اخبار حکایت از آن دارد که حوزه اصلی فعالیت این دانشگاه، فناوری اطلاعات و فناوری‌های نوین خواهد بود.


منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/4486237/اعطاي-مجوز-تاسيس-دانشگاه-به-احمدي‌نژاد-در-مجلس-بررسي-مي‌شود

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره احمدي نژاد بعد از رياست جمهوري رئيس دانشگاه مي شود نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: تاسيس ، دانشگاه ، رئيس جمهور ، کميسيون ، آموزش ، شغل احمدی نژاد ، آینده ر ئیس جمهور ، شغل جدید محمود
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما