مسبی
آنجلینا جولی از بیم سرطان دو سینه خود را برداشت

آنجلینا جولی از بیم سرطان دو سینه خود را برداشت

ویرایش: 1392/2/26
نویسنده: تريدر

آنجلینا جولی بازیگر سرشناش هالیوودی برای جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه، هر دو سینه خود را برداشت.

این بازیگر به نیویورک تایمز گفته است: به تازگی عمل ماستکتومی انجام داده است چراکه ریسک گرفتن سرطان سینه برای او بسیار بالا بوده است.

مادر “جولی” شش سال پیش در سن 56 سالگی و بعد از ده سال مبارزه با سرطان درگذشت و “جولی” که می دانست شانس سرطان گرفتن او بیش از 87 درصد است، این عمل را انجام داد.

“جولی” در این باره می گوید: “همین که متوجه خطر گرفتن سرطان و ژن معیوبی که در من وجود داشت شدم، تصمیم گرفتم عمل جلوگیری از آن را انجام دهم و ریسک گرفتن این بیماری را در خود از بین ببرم. برای همین تصمیم گرفتن عمل ماستکتومی انجام دهم”.

“جولی” از ماه فوریه شروع به انجام و تحقیقات در این باره کرده بود و در 27 آپریل این عمل را به سرانجام رساند. او می گوید که در این مدت نگذاشته کسی متوجه عمل او شود و به کارش مانند گذشته ادامه داده است.

او امید دارد که زنان دیگر نیز از تجربیات او استفاده کنند، چرا که سرطان هنوز ترسناک ترین کلمه ای است که مردم می شناسند و این بیماری تمام حس قدرت را از انسان می گیرد.

“جولی” در ادامه می افزاید: “این تصمیم بسیار سختی برای من بود؛ اما وقتی مطمئن شدم که با این عمل شانس گرفتن سرطان در من به زیر 5 درصد می رسد وارد عمل شدم. حالا می توانم به بچه هایم بگویم که نگران از دست دادن مادرشان براثر سرطان نباشند”.

“جولی” در صحبت هایش از نامزدش “برد پیت” قدردانی بسزایی کرده است که در طول این مدت همراه و حمایت کننده او بوده است.


منبع: persian.euronews.com

امتیاز دهی به مقاله
آنجلینا جولی از بیم سرطان دو سینه خود را برداشت
آنجلینا جولی از بیم سرطان دو سینه خود را برداشت
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره آنجلینا جولی از بیم سرطان دو سینه خود را برداشت نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آنجلینا جولی ، آنجلینا جولی سینه خود را برداشت ، اخبار جدید برد پیت ، برداشتن سینه آنجلینا جولی جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه ، جلوگیری از سرطان ، سرطان سینه آنجلینا جولی ، عمل آنجلینا جولی ، عمل آنجلینا جو
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما