مسبی
دختر افغانی، ملکه زیبایی انگلستان شد!!

دختر افغانی، ملکه زیبایی انگلستان شد!!

ویرایش: 1392/1/30
نویسنده: koohestany


دختری که از والدینی افغانی به دنیا آمده و مدعی شده که مسلمان است، توانست تاج ملکه زیبایی انگلستان را بر سر بگذارد.
حماسه کوهستانی، 18 ساله، اعلام کرد که خوشحال است که تاریخ ساز شده و مشتاقانه منتظر است تا در رقابت‌های دختر شایسته جهان در چین به رقابت بپردازد.

خانم کوهستانی بعد از آن که پدر و مادرش ناگزیر به فرار از افغانستان شدند، در تاشکند ازبکستان به دنیا آمده است.
وی که به شش زبان از جمله روسی و فارسی صحبت می‌کند، از میان 40 رقیب برگزیده شد. وی پس از مراسمی دو روزه در لیورپول شنبه شب، سوم سپتامبر تاج ملکه زیبایی را بر سر گذاشت.
خانم کوهستانی که می‌گوید مادرش در انتخاب و تهیه لباسش نقش داشته بود، اعلام کرد: وقتی آنها گفتند که من برنده شده‌ام، فکر کردم که اشتباه شنیدم. دعا می‌کردم اشتباه نکرده باشند، یک لحظه طول کشید تا باورم شود.
به خانم کوهستانی که توانست بر یک رقیب دیگر، سارا مندلی، 23 ساله از ناتینگهام غلبه کند، برای بازی در یک فیلم بالیوودی پیشنهاد شده است.


منبع: http://www.irannaz.com/news_detail_20465.html

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دختر افغانی، ملکه زیبایی انگلستان شد!! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: دختر افغانی ، ملکه زیبایی انگلستان شد!! (+عکس) ، ملکه ی زیبایی انگلستان ، کوهستانی ، حماسه کوهستانی ، خانم حماسه کوهستانی ، خانم کوهستانی
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما