مسبی
استعفا گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس

استعفا گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس

ویرایش: 1391/12/29
نویسنده: fceses

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگوی تلفنی با برنامه نود، از سمت خود در این باشگاه کناره گیری کرد.
یحیی گل محمدی که در آخرین برنامه نود در سال 91 شاهد اشک های مهدی مهدوی کیا بود، طاقت مشاهده ناراحتی رفیق قدیمی اش را نداشت و برای اثبات رفاقتش به کیا، از سرمربیگری پرسپولیس کناره گیری کرد.
گل محمدی این اقدام را اثبات رفاقت به مهدوی کیا خواند و گفت: در منزل خانواده همسرم بودم که اشک های مهدوی کیا را دیدم. در این لحظه همه اهالی خانواده به من نگاه می کردند. من این نگاه ها را تاب نیاوردم و از خودم بدم آمد به همین دلیل از سرمربیگری پرسپولیس کناره گیری می کنم تا مهدی بداند که در خداحافظی وی قصد و غرضی نداشتم.
البته لازم به ذکر است که این اقدام گل محمدی به نظر احساسی می آمد و احتمال صرف نظر وی از این تصمیم وجود دارد.

تگميلي :
در انتهاي آخرين برنامه نود مهدي مهدوي كيا طي تماسي گفت: با يحي گل محمدي صحبت كردم و قرار شد با هم در پرسپوليس كار كنيم و هواداران نگران نباشند.


منبع: www.robeshadi.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره استعفا گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: استعفا گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس ، استعفا گل محمدی ، استعفا سرمربی پرسپولیس ، استعفا گل محمدی ، سرمربی پرسپولیس
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما