مسبی
پردرآمدترين شغل هاي آينده!

پردرآمدترين شغل هاي آينده!

ویرایش: 1391/12/26

به گزارش 598 به نقل از ایسنا، این تصور که بانکداران، حقوق‌دانان و بازرگانان بیشترین درآمدهای جهان را دارند در سال‌های آینده تغییر خواهد کرد و مشاغل دیگری جایگزین آنها خواهد شد.

تحلیل‌گران معتقد هستند که در آینده نزدیک مشاغل جدیدی به لیست مشاغل اضافه خواهد شد که از آن جمله می توان به کشاورزی عمودی و سازنده اجزای بدن اشاره کرد. همانطور که طی چند سال گذشته شاغل جدیدی همچون مشاور رسانه‌های اجتماعی به لیست مشاغل در جهان اضافه شد.

تغییر مشاغل و همچنین تغییر درجه اهمیت آنها باعث خواهد شد تا در سال‌های آینده لیست مشاغل پردرآمد جهان نیز دستخوش تغییراتی شود و بر اساس پیش‌بینی تحلیلگران مشاغل زیر در سال 2030 در زمره پردرآمدترین مشاغل جهان خواهند بود:

1- معمار دیجیتال

2- پرستار سالمندان

3- مشاور سلامتی سالمندان

4- سازنده اجزای بدن

5- نانو پزشکی

6- کشاورز عمودی

7- مدیریت اطلاعات اضافی

8- کنترل کننده شرایط جوی

9- مدیر آواتار

10- جراحی افزایش حافظه

11- دلال زمان

12- مدیر برندینگ شخصی

13- طراح کودک

14- بازیابی قدرت

15- داروساز شخصی


منبع: http://jamnews.ir/fa/FullStory/News/?NewsId=159460&CatID=2

امتیاز دهی به مقاله
پردرآمدترين شغل هاي آينده!
پردرآمدترين شغل هاي آينده!
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره پردرآمدترين شغل هاي آينده! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ايسنا ، بانكداران ، حقوقدان ، بازرگان ، مشاغل ، كشاورزي عمودي ، اجزاي بدن ، مشاغل پردرآمد ، معمار ديجيتال ، پرستار سالمند ، مشاور سلامتي ، نانوپزشكي ، شرايط جوي ، مدير آواتار ، افزايش حافظه ، دلال زمان
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما