مسبی
بهترين و بدترين انواع ساندویچ ها را بشناسید!

بهترين و بدترين انواع ساندویچ ها را بشناسید!

ویرایش: 1391/12/6

یافته های دانشمندان نشان می دهد ساندویچ مرغ و همبرگر جزو کم کالری ترين و چیزبرگر و قارچ برگر و ساندویچ کالباس جزو پر کالری ترین ساندویچ ها محسوب می شوند.
عادات نامطلوب غذایی در شیوه زندگی کشورهای در حال توسعه تهدیدی برای سلامت کودکان و نوجوانان محسوب می شود و سایر افراد را نیز در معرض خطر ابتلا به بیماری های غیر واگیر قرارداده است.

زندگی مدرن و ماشینی شدن سبب شده است تا میزان استفاده مردم از فست فودها چندین برابر شود اما با اشاره به ضرر و زیان ساندویچ ها هیچ کسی حاضر نیست آنها را از میان وعده های غذایی خود حذف کند.

گفتنی است: نیترات و نیتریت سدیم در بعضی ساندویچ ها تا حدودی کم است، ساندویچ همبرگر و مرغ میزان کم تری نیتریت و نیترات دارند و دارای درجه کم تری از مواد نگهدارنده نیز می باشند، مواد نگهداری اگر چه دارای خاصیت ضد باکتریایی هستند و مانع رشد باکتری های خطرناک می شوند.

ساندویچ های استیک در ساندویچ هایی که برای حاضر شدن به میزان زیادی روغن در بدن تولید می کند و باعث می شوند تا نمک و فشارخون افزایش یابد، این ساندویچ ها دارای چربی های اشباع و مواد معدنی اندک هستند و این ساندویچ ها برای سرخ شدن روغن زیادی را در خود جذب می کند.

مصرف ساندویچ های چیز برگر در سنین کودکی سبب اختلال در رشد کودک می شود و باعث کوتاهی قد آنها در بزرگسالی نیز می شود.


منبع: http://www.melateiran.com/newsstudios/view/39087

امتیاز دهی به مقاله
بهترين و بدترين انواع ساندویچ ها را بشناسید!
بهترين و بدترين انواع ساندویچ ها را بشناسید!
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره بهترين و بدترين انواع ساندویچ ها را بشناسید! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ساندويچ مرغ ، همبرگر ، چيزبرگر ، قارچ برگر ، كالباس ، عادات نامطلوب ، سلامت ، فست فود ، نيترات ، سديم ، مواد نگهدارنده ، استيك ، چربي هاي اشباع ، مواد معدني ، رشد
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما