مسبی
مبلغ پيش فروش سکه تعيين شد.

مبلغ پيش فروش سکه تعيين شد.

ویرایش: 1391/11/24

رئيس کل بانک مرکزي، با اعلام قيمت علي الحساب 1 ميليون تومان براي هر قطعه سکه در دور جديد پيش فروش، گفت: پيش فروش از ابتداي اسفندماه آغاز مي شود.
محمود بهمني در يک گفتگوي تلويزيوني جزئيات طرح جديد پيش فروش سکه از ابتداي اسفندماه سال جاري را اعلام کرد و گفت: از يکم اسفندماه سال جاري هر قطعه سکه پيش فروشي به قيمت علي الحساب 1 ميليون تومان آغاز خواهد شد.

رئيس کل بانک مرکزي، اظهار داشت: قيمت اصلي سکه بر اساس پيش بيني سود متعارف و نرخ تورم، در 6 ماه آينده تعيين مي شود.

بهمني با اعلام اينکه در اين مرحله پيش فروش سکه به صورت 6 ماهه خواهد بود، تصريح کرد: در صورت وجود تقاضا، بانک مرکزي پيش فروش را براي مدت بيشتري در نظر خواهد گرفت.

وي بيان داشت: مبلغ 1 ميليون تومان براي هر قطعه سکه در زمان پيش ‌فروش به صورت علي‌ الحساب است و در زمان تحويل مابقي قيمت آن که قطعا کمتر از قيمت روز بازار خواهد بود تعيين و از خريدار اخذ مي شود.

رئيس کل بانک مرکزي همچنين از طرحي براي ممنوعيت خريد و فروش ارز در شبکه غيررسمي خبر داد و گفت: خريداران و فروشندگان بايد براي معاملات ارزي به صرافي‌هاي مجاز مراجعه کنند./ مهر


منبع: http://jamnews.ir/fa/FullStory/News/?NewsId=149332&CatID=185

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مبلغ پيش فروش سکه تعيين شد. نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: قيمت پيش فروش سكه ، رئيس كل بانك مركزي ، پيش فروش سكه
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما