مسبی
دستگيري گداي ميليونر در کيش !

دستگيري گداي ميليونر در کيش !

ویرایش: 1391/10/15
نویسنده: azadehmz

رييس کلانتري مرکزي کيش از دستگيري يک متکدي ميليونر در کيش خبرداد.

سرگرد سعيد رأفت در گفت‌وگو با ايسنا، با اعلام اين خبر گفت: در پي اعلام تعدادي از شهروندان مبني بر تکديگري توسط فردي با لباس مندرس در سطح شهر و مراکز تجاري، عوامل نامحسوس کلانتري مرکزي وارد عمل شدند و ساعاتي بعد اين فرد را دستگير و به مقر انتظامي منتقل کردند.

رأفت با بيان اينکه فرد دستگيرشده 56 سال سن داشت و چهار روز از ورودش به جزيره مي‌گذشت، گفت: وي تحت اين عنوان که به دليل ابتلا به بيماري لاعلاج قصد عزيمت به يکي از شهرهاي زيارتي عراق به منظور زيارت و شفا را دارد، از احساس همشهريان سوءاستفاده کرده و مبالغ قابل توجهي از آنان دريافت کرده بود.

رييس کلانتري مرکزي کيش با بيان اينکه متهم در هنگام دستگيري از سلامت کامل جسمي برخوردار بود و چند ميليون نيز پول نقد، از اين راه بدست آورده بود، گفت: پس از دستگيري متهم پرونده‌اي در اين‌باره تشکيل و اقدامات قانوني درباره وي صورت گرفت.

رييس کلانتري 11 کيش در ادامه با تشريح آسيب‌هاي تکديگري گفت: تکديگري در لغت يعني گدايي کردن و دريوزگي و پديده زشتي است که زمينه ساز انواع آلودگي‌ها ناهنجاري‌هاي اجتماعي است و از آن طريق مي‌تواند امنيت و هويت جامعه را تهديد کند.

وي افزود: تکديگري شيوه‌اي است که از طريق آن برخي اشخاص در جامعه از اشخاص ديگر که هيچ وظيفه و مسئوليتي در قبال تأمين معاش آنان ندارند، پول طلب مي‌کنند.


منبع: http://www.tabnak.ir/fa/news/292409/دستگيري-گداي-ميليونر-در-کيش

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دستگيري گداي ميليونر در کيش ! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: دستگيري گداي ميليونر ، دستگيري متکدي ميليونر ، تکديگري ، گدايي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما