مسبی
آيت‌الله‌ حكيم پاي پياده راهي کربلاي معلي شد

آيت‌الله‌ حكيم پاي پياده راهي کربلاي معلي شد

ویرایش: 1391/10/11
نویسنده: amirkiani

آيت‌الله‌ سيدمحمد سعيد حكيم، از مراجع شيعي در عراق، عصر ديروز، 10 دي‌ماه، پاي پياده از نجف اشرف راهي كربلاي معلي شد. همچنين، آنطوان بارا، نويسنده، روزنامه‌نگار و انديشمند مسيحي سوري‌الاصل ساكن كويت همراه با شماري از نمايندگان پارلمان كويت و همگام با خيل ميليوني زائران نيز پاي پياده راهي كربلا شد.

آيت‌الله‌ حكيم عصر ديروز با خيل عظيم زائران حسيني كه پاي پياده براي مشاركت در چهلين روز شهادت سرور و سالار شهيدان، اباعبدالله الحسين(عليه السلام)، راهي كربلاي معلي هستند، همراه شد.

همچنين، آنطوان بارا، نويسنده، روزنامه‌نگار و انديشمند مسيحي سوري‌الاصل ساكن كويت همراه با شماري از نمايندگان پارلمان كويت و همگام با خيل ميليوني زائران نيز پاي پياده راهي كربلا شد.

وي كه از نجف اشرف راهي كربلا شده است، در اين باره گفت: سنت پياده‌روي زائران امام حسين(عليه السلام) به سوي كربلاي معلي روح‌ها را پاك و تطهير و همچون مناسك حج اختلافات طبقاتي را از بين مي‌برد.


منبع: http://www.shia-news.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره آيت‌الله‌ حكيم پاي پياده راهي کربلاي معلي شد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آيت‌الله‌ حكيم ، مراجع تقليدي در عراق ، کربلا
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما