مسبی
همه براي رضا صادقي دعا کنيد

همه براي رضا صادقي دعا کنيد

ویرایش: 1391/9/15
نویسنده: farhad_kam

به گزارش پاپو بلاگ به نقل از موسيقي ما: مدت زمان زيادي است که خبري از آقاي مشکي پوش نيست و اين خواننده در گير و دار مشکلات حقوقي که برايش پيش آمده، از بازار موسيقي فاصله گرفته و با هيچ رسانه‌اي هم حاضر به گفت‌وگو نيست.

داستان حقوقي رضا صادقي و کمپاني طرف قرارداد قبلي‌اش، کشدار و مبهم‌تر شده تا خواننده محبوب و پر طرفدار بازار پاپ ايران، ماه‌هاي زيادي را دور از گود بگذراند. در اين بين، برخي اتفاقات تلخ و ناراحت کننده هم براي او رخ داده که از آن جمله مي‌توان به برخي کلاهبرداري‌ها از سوي يکي از نزديکان او، با سوء استفاده از نام و اعتبار اين خواننده اشاره کرد.

تا دغدغه‌هاي صادقي بيشتر و روحيه‌اش براي ادامه فعاليت‌هايش، بد‌تر و بد‌تر شود. اما در اوج اين گرفتاري‌ها، برخي نوازنده‌هاي ارکستر «مشکي پوشان»، ساز جدايي سر داده‌اند و ظاهرا از ادامه اين روند و ممنوع شدن كنسرت اين خواننده خسته شده‌اند تا شرايط وخيمي دامن گير صادقي شود.

«مسعود همايوني» ديگر چهره سر‌شناس اين گروه در اين باره گفت: «اخبار اخير را تاييد مي‌کنم.» تلاش‌هاي خبرنگار ما براي تاييد خبر از سوي خود صادقي بي‌نتيجه ماند ودر تماس کوتاهي که با اين خواننده داشتيم، او گفت: «در جلسه مهمي براي حل مشکلات هستم. بگو همه برايم دعا کنند…».


منبع: http://tinyurl.com/9wra9y5

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره همه براي رضا صادقي دعا کنيد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آقاي مشکي پوش ، ارکستر مشکي پوشان ، حال اين روزهاي رضا صادقي ، رضا صادقي ، مسعود همايوني ، مشکي پوشان ، پاپو بلاگ ، کنسرت رضا صادقي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما