مسبی
همه چيزدرباره پهپاد آمريکايي که سپاه شکار کرد

همه چيزدرباره پهپاد آمريکايي که سپاه شکار کرد

ویرایش: 1391/9/28
نویسنده: saman_t62

11 سال پيش بود که تاد مک گير، تلفني را دريافت کرد که حاکي از راه اندازي يک هواپيماي بدون سرنشين که سرانجام اسکن ايگل نام گرفت، بود.
سازندگان اسکن ايگل تصميم گرفتند تا ثابت کنند که اين هواپيماي بدون سرنشين که تنها در ارتفاع پايين پرواز مي کرد، مي تواند تنها در يک پرواز کل اقيانوس اطلس را طي کند. موفقيتي که به دنبال علاقه يک شرکت کوچک با هشت کارمند شکل گرفت.

به گزارش افکار نيوز ، اين پهپاد در جلوي دماغه خود مجهز به دوربين است. درحالي که سازندگان آن در ابتدا ادعا مي کردند که پهپاد فقط براي نظارت بر آب و هواي اقيانوس آرام ساخته شده است که از ابتدا اصلا مجهز به سيستم هاي حساس به آب و هوا نبود. نيروي دريايي آمريکا هيچگاه به اين سوال پاسخ نداد. چند سال بعد از ساخت، بعد از حملات تروريستي 11سپتامبر، از اين پهپاد براي تحت پوشش قرار دادن منطقه به عنوان يکي از توانايي هاي نظامي آمريکا نام برده شد.


منبع: http://www.afkarnews.ir/vdcgyz9qnak9uu4.rpra.html

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره همه چيزدرباره پهپاد آمريکايي که سپاه شکار کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: پهپاد ، سپاه شکار کرد ، پهپاد آمريکايي ، هواپيماي بدون سرنشين ، شکار اسکن ايگل
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما