مسبی
سحر زکريا از تهيه کنندگان قهوه تلخ شکايت کرد

سحر زکريا از تهيه کنندگان قهوه تلخ شکايت کرد

ویرایش: 1391/9/17
نویسنده: farhad_kam

سحر زکريا بازيگر قهوه تلخ به خاطر عدم پرداخت دستمزدش به مدت 4 ماه از برادران آقا گليان تهيه کننده شکايت کرده است.

به گزارش پاپوبلاگ به نقل از سايت ملت ايران: زکريا در مورد رضايتش از حضور در مجموعه قهوه تلخ تاکيد کرد: از نقشم راضي بودم اما سريال پايان خوشي نداشت و يک سري اتفاقات بد مالي براي عوامل فيلم به وجود آمد و من در حدود 4 ماه دستمزد طلبکار هستم که از طريق قانوني براي دريافت اين مقدار از دستمزدم اقدام کرده ام.

سحر زکريا بازيگر سينما و تلويزيون درباره وضعيت کاريش در گفتگو با هنرآنلاين، عنوان کرد: بعد از بهبودي شکستگي پايم مشغول بازي در مجموعه تلويزيوني «ميليارد» به کارگرداني عليرضا اميني هستم.

زکريا در مورد ويژگي هاي شخصيتي کاراکتر «ميليارد» تاکيد کرد: در اين مجموعه نقش آذر را بازي مي کنم که شخصيت خاکستري دارد و در طول داستان متوجه مي شويم آذر بر اثر مشکلات خانوادگي چنين ويژگي هايي را پيدا کرده است.

بازيگر «تله» با اشاره به خاستگاه طبقاتي آذر گفت: پدر و مادر آذر که محمد رضا شريفي نيا و عاطفه رضوي نقش هاي آنها را بازي مي کنند آدمهاي متمول و صاحب ثروتي هستند و آذر هم در شرکت پدرش مشغول کار است و جزو طبقه مرفه جامعه است.

اين بازيگر در مورد مدت زمان تصوير برداري مجموعه تاکيد کرد: فيلمبرداري طبق زمان بندي اعلام شده تا اسفند ماه ادامه دارد.


منبع: http://tinyurl.com/c2974ha

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره سحر زکريا از تهيه کنندگان قهوه تلخ شکايت کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: شکايت سحر زکريا از تهيه کنندگان قهوه تلخ ، سحر زکريا ، شکايت سحر زکريا ، قهوه تلخ ، سريال قهوه تلخ
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما