مسبی
روشي عجيب و موثر براي لاغري

روشي عجيب و موثر براي لاغري

ویرایش: 1391/9/13
نویسنده: morrientez

به نظر مي رسد آنتي اکسيدان هاي موجود در شکلات فوايد زيادي براي سلامت دارد که از جمله آن ها مي توان به پايين آمدن فشارخون، کلسترول و مهم تر از همه کاهش وزن اشاره کرد. به همين دليل افرادي که ? بار در هفته شکلات مي خورند معمولا بين 2.3 تا 3.2 کيلوگرم از اشخاصي که شکلات دوست ندارند، لاغرتر هستند.
آنتي اکسيدان ها و مواد شيميايي موجود در شکلات همچنين ميزان حساسيت بدن نسبت به انسولين را هم بيشتر مي کند که اين عامل نقش زيادي در کنترل قند خون دارد. يکي از اين مواد آنتي اکسيدان هايي به نام فلاونوئيدها هستند که به خصوص در شکلات هاي سياه به وفور يافت مي شوند.
البته براي آن که شما بهترين نتيجه را از خوردن شکلات بگيريد، بهتر است آن را جايگزين بخشي از غذاي خود کنيد تا مجموع کالري دريافتي روزانه شما تغيير نکند. همچنين بهتر است، بيشتر از شکلات هاي سياه استفاده کنيد.


منبع: http://www.zoodfood.com/Pages/viewnews.aspx?newsid=2210

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره روشي عجيب و موثر براي لاغري نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آنتي اکسيدان ، شکلات ، فوايد شکلات ، لاغري ، تناسب اندام ، کم کردن وزن ، روش جديد لاغري ، شکلات سياه
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما