مسبی
اصلاح نکردن موهاي صورت توسط اين خانم جهت حمايت از بيماران پروستات

اصلاح نکردن موهاي صورت توسط اين خانم جهت حمايت از بيماران پروستات

ویرایش: 1391/9/11
نویسنده: farhad_kam

اين زن 36 ساله به خاطر مشکلات هورموني دچار بيماري شده است که باعث ميشود موهاي زائد در ناحيه صورت رشد کنند.

او از سن 17 سالگي به اين بيماري مبتلاست و عادت داشت هر روز موهاي صورتش را اصلاح کند اما در سن 20 سالگي و با الهام گرفتن از کار دوستش که در حمايت از يک انجمن خيريه براي جمع آوري کمک مالي به بيماران پروستات و آگاهي از اين بيماري ريشهايش را کوتاه نميکرد تصميم گرفت موهاي صورتش را به حال خود رها کند.

او توانسته است تا کنون 7000 پوند به اين خيريه کمک کند. وي از سن 17 سالگي دچار اين بيماري شد و طي آن موهاي زيادي در ناحيه لبها و چانه اش شروع به رشد کرد و به قدري رشد اين موها زياد شد که مجبور بود هرروز آنها را اصلاح کند.

او غالبا با مردها اشتباه گرفته ميشد و اين مسئله باعث عذابش بود . وي ميگويد : اگرچه دختر زيبايي بودم اما اين مسئله باعث شد از همه دوري کنم و در آن سن اين براي من مشکل بسيار بزرگ و عذاب آوري بود.

وي مي افزايد هزينه ليزر درماني براي رفع اين موهاي زائد از عهده او خارج است و بخاطر حساسيت شديد پوستي اش امکان استفاده از “وکس ” را نيز ندارد . او قصدش را از انجام اين کار نشان دادن زيبايي هاي شخصيتي انسانها به ديگران عنوان ميکند و ميگويد من عليرغم اين موها هنوز هم زن زيبايي هستم و مهمتر از زيبايي صورتم نيت زيبايي است که پشت اين عمل قرار دارد.


منبع: http://tinyurl.com/cwobe6q

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره اصلاح نکردن موهاي صورت توسط اين خانم جهت حمايت از بيماران پروستات نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: اصلاح نکردن موهاي صورت توسط اين خانم ، اصلاح نکردن موهاي صورت توسط اين خانم جهت حمايت از بيماران پروستات ، بلند گذاشتن موهاي صورت توسط اين خانم ، بيماري ، ليزر درماني ، ليزر درماني موهاي زائد ، بيماري پروستات
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما