مسبی
اولين اسمارت فون آمازون در تابستان 2013 وارد بازار خواهد شد

اولين اسمارت فون آمازون در تابستان 2013 وارد بازار خواهد شد

ویرایش: 1391/9/11
نویسنده: farhad_kam

گفته مي شود آمازون در فکر توليد تلفن هوشمند است.

پاپو بلاگ: منابع آگاه گزارش داده اند که شرکت فاکسکان به زودي شروع به ساخت اسمارت فون هاي آمازون خواهد کرد. فاکسکان همان کارخانه اي است که آيفون و آيپد را نيز براي اپل مي سازد.

گفته مي شود اولين اسمارت فون آمازون در تابستان 2013 وارد بازار خواهد شد.

تلفن همراه آمازون به احتمال زياد از سيستم عامل اندرويد استفاده خواهد کرد و براي استفاده بهينه از خدمات و محصولات آمازون طراحي مي شود، درست همانطور که در کيندل فاير بهينه شده و به رابط کاربري ويژه آمازون مجهز شده است.

قبلاً گمان مي رفت آمازون اوايل سال جاري، اولين اسمارت فون خود را همراه با تبلت جديد کيندل فاير عرضه کند که اين اتفاق نيفتاد.


منبع: http://tinyurl.com/bqv7mq2

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره اولين اسمارت فون آمازون در تابستان 2013 وارد بازار خواهد شد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آمازون ، آيفون و آيپد ، آيفون و آيپد اپل ، اولين اسمارت فون آمازون ، اولين اسمارت فون آمازون با سيستم عامل اندرويد ، اولين اسمارت فون آمازون که در تابستان 2013 وارد بازار خواهد شد ، اپل ، تلفن همراه آمازون
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما