مسبی
ورزش، موثرترين روش لاغري؛ کفش لاغري بي‌تاثير است

ورزش، موثرترين روش لاغري؛ کفش لاغري بي‌تاثير است

ویرایش: 1391/8/28
نویسنده: morrientez

به گفته رييس جامعه پزشکان متخصص داخلي، کفش لاغري هيچ‌گونه تاثيري در لاغري فرد نداشته و ورزش تنها مسير لاغري است.
به گزارش برنا، ايرج خسرونيا رييس جامعه پزشکان متخصص داخلي اظهار داشت: تبليغات گسترده ماهواره در مورد کفش‌هاي لاغري کاذب بوده و در واقع به هيچ يک از تبليغات ارائه شده از ماهواره نمي‌توان اطمينان کرد.

رييس جامعه پزشکان متخصصان داخلي ادامه داد: اين‌گونه کفش‌ها هيچ گاه سبب لاغري در فرد نخواهد شد، چرا که لاغري تنها با پياده‌روي و با کفش‌هاي طبي صورت خواهد گرفت.

خسرونيا افزود: ورزش‌هاي سبک مثل پياده‌روي، دويدن، دوچرخه سواري و شنا چربي‌هاي بدن را مي‌سوزاند و سبب مي‌شود تا فرد لاغر شود، نه اين‌که کفش سبب شود تا فرد در حين پياده‌روي لاغر شود که متاسفانه برخي از مردم فريب اين تبليغات را خورده و هزينه زيادي پرداخت مي‌کنند.

رييس جامعه پزشکان متخصصان داخلي افزود: لاغر شدن به روش نادرست و اين‌که فرد در کوتاه‌ترين زمان، وزن زيادي را کم کند آسيب زيادي به کبد مي‌رساند.


منبع: http://www.zoodfood.com/Pages/viewnews.aspx?newsid=2008

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره ورزش، موثرترين روش لاغري؛ کفش لاغري بي‌تاثير است نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: لاغري ، کفش طبي ، کش لغري ، تبليغات ، پياده روي ، کبد ، بيماري کبدي ، ورزش ، تندرستي ، سلامت ، پزشک ، متخصص داخلي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما