مسبی
رضايي شعار انتخاباتي اش را اعلام کرد

رضايي شعار انتخاباتي اش را اعلام کرد

ویرایش: 1391/10/2
نویسنده: saman_t62

محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در گفتگو با خبرگزاري تسنيم درباره برخي اظهارنظرها درباره انتخابات رياست جمهوري، گفت: معتقدم هر کسي مي تواند در مورد بحث انتخابات نظر خودش را ارائه کند.

وي همچنين افزود: ممکن است فردي درباره سلامت انتخابات سخناني مطرح کند و ديگري از آزادي انتخابات صحبت کند اما نظام جمهوري اسلامي بعد از برگزاري بيش از 30 انتخابات تجريه ذي قيمت و بسيار خوبي در زمينه برگزاري انتخابات آزاد و رقابتي به دست آورده است.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در ادامه به طرح اصلاح قانون انتخابات در مجلس اشاره کرد و گفت: بعد از ابلاغ سياست‌هاي کلان رهبر انقلاب در خصوص انتخابات رياست جمهوري، اگر کم و کسري در اين سياست‌ها باشد، در طرح اصلاح قانون انتخابات جبران مي‌شود.

رضايي با بيان اينکه طرح اصلاح قانون انتخابات مفيد خواهد بود، گفت: در دنيا نيز همواره از تجربه ها استفاده و بوسيله آن، قوانين به روز مي‌شود لذا اميدواريم نقص‌هاي قانون گذشته در اصلاح برطرف شود.


منبع: www.mashreghnews.ir

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره رضايي شعار انتخاباتي اش را اعلام کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: حاميان محسن رضايي ، برنامه هاي انتخاباتي رضايي ، دولت اميد ، ما مي توانيم ، عبور از تحريم ها ، محسن رضايي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما