مسبی
قتل برادر در مراسم خاکسپاري پدر

قتل برادر در مراسم خاکسپاري پدر

ویرایش: 1391/8/16
نویسنده: sima5862


مرد ميانسال که در مراسم خاکسپاري پدرش برادر خود را به قتل رسانده بود پس از محاکمه در دادگاه کيفري استان تهران به قصاص محکوم شد.

به گزارش مهر، جلسه محاکمه متهم هفته گذشته در شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران و به رياست قاضي عبداللهي برگزار شد.

در ابتداي جلسه دادگاه شاهمرادي نماينده دادستان با تشريح کيفرخواست گفت: در اين پرونده امين 40 ساله متهم است 12 تير سال 89 برادر خود رامين را به قتل رسانده است. متهم دو روز پس از قتل دستگير شد که براي وي تقاضاي مجازات قانوني را دارم. در ادامه اولياي دم هم با حضور در جايگاه خواستار قصاص متهم شدند.

قاضي عبداللهي رئيس دادگاه سپس با تفهيم اتهام به امين از او خواست به دفاع از خود بپردازد. متهم به قتل هم در تشريح ماجرا گفت : روز حادثه مراسم خاکسپاري پدرم بود. من و برادرم در اين مراسم شرکت نکرديم و بر سر اين موضوع با هم درگير شديم. نمي دانم چه اتفاقي افتاد و چگونه کارد به دستانم رسيد. وقتي به خودم آمدم برادرم را کشته بودم.من قصد کشتن برادر را نداشتم و اين جنايت در يک لحظه رخ داد.

پس از آخرين دفاعيات متهم و وکيل مدافعش قضات دادگاه براي صدور حکم وارد شور شده و امين را به قصاص محکوم کردند.


منبع: سايت عصر ايران

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره قتل برادر در مراسم خاکسپاري پدر نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: قتل ، خاکسپاري ، پدر ، چاقو ، کيفر ، دادگاه ، متهم به قتل ، وکيل ، حکم قصاص ، قاضي دادگاه ، مجازات
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما
اشتراک گذاری