مسبی
بيوگرافي کريستينا آگويلرا (2)

بيوگرافي کريستينا آگويلرا (2)

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: morrientez

- همخواني با خوانندگان ديگر را دوست دارد و هميشه در کارهايش با يکي از کساني که آنها را قبول دارد همکاري مي کند . خودش آهنگي را که با 50Cent اجرا کرده است را بسيار دوست دارد .


- چهار بار جايزه GRAMMY دوبار جايزه MTV و يک بار جايزه MBI را به دست آورده است .

- در مدتي که بريتني اسپيرز به علت بارداري از کارهاي هنري به خصوص خوانندگي دور بود به خوبي توانست جا پاي او گذاشته و طرفداران بريتني را به طرف خودش جذب کند .


- در گيريهاي لفظي او و بريتني تا حدي بالا گرفت که تا مدت ها سوژه اول روزنامه ها بود . او بريتني را يک خواننده بي بند و بار و متوسط خوانده بود .


- صداي کلفتش يکي از مشخصه هاي بارز او بود . اپرا وينفري در يکي از برنامه هايش گفته بود وقتي صداي کريستي را براي اولين بار گوش دادم احساس کردم صداي يک زن چاق و مسن است و هيچ وقت فکر نمي کردم صاحب صدا يک دختر زيبا و لاغر اندام است .


- کريستي و جردن در مدت سه سالي که با هم نامزد بودند هيچ وقت حاشيه ايي نداشتند آنها يک زوج وفادار و مهربان بودند .

- جردن برتمن متولد 4 ژوئن 1997 است و سه سال از کريستي بزرگتر است .


- نحوه خواستگاري جردن از کريستي بسيار جالب بود در 11 فوريه 2005 هر دو در هتل کارمل کاليفرنيا در اتاقي پر از گلبرگ هاي هاي رز و بادکنک و جعبه هاي هديه نشسته بودند . کريستي مشغول باز کردن هدايا بود در هر جعبه جردن شعري را برايش نوشته بود تا اينکه در آخرين جعبه يک انگشتر نامزدي در آن بود و بعد از آن جردن از او خواستگاري کرد .


- بعد از برگزاري مراسم خواستگاري در آوريل 2005 جردن و کريستي خانواده هايشان را به جشني که در سانتامونيکا گرفته بودند دعوت کردند و به همه اعلام کردند که مي خواهند به زودي ازدواج کنند .
- جردن يک صحنه آراي فوق العاده با ذوق است او در جشن مجللشان در سانتامونيکا گلبرگ هاي گل رز را در سر هر ميز گذاشته بود و يک يک بسيار کوچک اما جالب توجه را سفارش داده بود .


- آنها قبل از عروسي يک جشن کوچک گرفتند که بيشتر جنبه تبليغاتي و اطلاع رساني داشت . آنها به هتل راک لاس وگاس رفتند . عکاسان و خبرنگاران زيادي دعوت شده بودند . در اين جشن کريستي لباس پرستار و جردن لباس پزشک را بر تن کرده بودند .

- عروسي آنها يکي از جالب ترين و زيباترين مراسم در چند سال اخير هاليوود بود . آنها در 19 نوامبر 2005يک چادر مخصوص در نزديکي جنگل و تاکستان خوانواده استالين در شمالي ترين نقطه دره ناپلي کاليفرنيا را به عنوان محل برگزاري جشن شان انتخاب کردند .


- حدود 130 مهمان را دعوت کرده بودند . از مهمان هاي معروف مي توان به جاني دپ مدير شرکت Azoff اشاره کرد .


- ماشين عروس يک رولز رويس فانتوم سفيد رنگ بود .


- آنها از ميهمانان خواسته بودند با خودشان هديه نياورند و پولي که مي خواهند هديه تهيه کنند را به طوفان زدگان کاترينا و ريتا اختصاص دهند .


- لباس عروس کريستي از کمپاني کريستين لاروئيکس بود .

- حلقه نامزدي هر دو حاصل طراحي استفان وبستر انگليسي بود البته جالب است بدانيد که انگشتر کريستي قيراط الماس دارد و از پلاتينيوم تهيه شده است .


- آنها عکس هاي عروسي شان را به مبلغ 2 ميليون دلار به مجله OK فروختند .


- از ستاره هاي مورد علاقه اش مايکل جکسون و الويس پريسلي و بيتل ها هستند .

- چند سال پيش يک هواپيماي اختصاصي خريده و در بيشتر سفرها از آن استفاده مي کند .


- با اينکه با بريتني مشکلات زيادي داشته اما بعد از بدنيا آمدن فرزند او برايش پيام تبريک فرستاد .

- در مورد دوران نامزدي شان گفته بود ما هيچ رازي نداريم که از هم پنهان کنيم . هر دو تنها بودن را با هم تقسيم کرده ايم .


- بازيگري را دوست دارد ولي تا چند سال آينده نمي خواهد وارد اين حرفه شود .


- بسيار خوش قلب و مهربان است و هيچ وقت تقاضاي کمک کسي را رد نمي کند .

- در پايان مراسم ازدواجش يک پيغام به جردن داد که در مجله OK به چاپ رسيد . «متن نامه کريستي » من شروع کردم به گريه کردن وقتي فهميدم همه چيز براي زندگي به من داده شده است . درست مثل يک تيم ما همديگر را قويتر و عاقلتر و البته کاملتر و بهتر مي سازيم . تقديم با عشق

اما در 12 اکتبر 2010اعلام کرد که از جردن جدا شده است!!!


منبع: سايت کلوب

امتیاز دهی به مقاله
بيوگرافي کريستينا آگويلرا (2)
بيوگرافي کريستينا آگويلرا (2)
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره بيوگرافي کريستينا آگويلرا (2) نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: کريستينا آگويلرا ، زندگينامه ، زندگي خصوصي ، زندگينامه کريستينا ، عکس هاي کريستينا آگويلرا
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما