مسبی
تعيين تکليف افزايش قيمت هاي مسکن مهر

تعيين تکليف افزايش قيمت هاي مسکن مهر

ویرایش: 1391/8/14
نویسنده: morrientez

علي نيکزاد با بيان اينکه موضوع افزايش قيمت در يک تيم کارشناسي در حال بررسي است گفت: هرگونه افزايش در صورت تصويب نهايي تيم کارشناسي اعلام خواهد شد ،بنابراين هرگونه افزايش قيمت به صورت شفاف اعلام خواهد شد و هنوز ابلاغيه و دستورالعملي صادر نشده است.

وي گفت: انبوه سازان مباحثي داشته اند و مطالبي را بيان کرده اند که اين موضوع در حال بررسي است.

وي با اظهار تاسف از خبرهايي که برخي روزنامه ها و رسانه ها مبني بر افزايش قيمت مسکن مهر اعلام کرده اند گفت: بدون اينکه ما تصميم بگيريم و چيزي اعلام کنيم برخي روزنامه ها هم قيمت را اعلام کرده اند و هم ميزان افزايش را که چنين چيزي صحت ندارد.

نيکزاد افزود: کساني که متقاضي مسکن مهر هستند و قسط چهارم را پرداخت کرده اند و به مرحله نازک کاري رسيده اند، مشمول هيچگونه افزايش احتمالي نخواهند بود.

وي با اشاره به اينکه احتمال دارد تغيير قيمتي داشته باشيم، گفت: اين تغيير قيمت در ساختمان هايي است که به مرحله سفت کاري ، اسکلت و سقف رسيده اند اعمال خواهد شد.

وزير راه و شهرسازي با بيان اينکه مسکن مهر به سرانجام خود خواهد رسيد، افزود: روند افتتاح مسکن مهر همچنان ادامه دارد و تا پايان سال يک ميليون و 500 هزار واحد مسکن مهر افتتاح خواهد شد


منبع: خبرگزاري فارس

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره تعيين تکليف افزايش قيمت هاي مسکن مهر نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مسکن مهر ، قيمت هاي مسکن مهر ، نازک کاري ، وزير راه و شهرسازي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما