مسبی
بهترين سن براي يادگيري زبان دوم براي کودکان !

بهترين سن براي يادگيري زبان دوم براي کودکان !

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: morrientez


پژوهشگران فرانسوي دريافتند كه ذهن كودكان از 20 ماهگي براي يادگيري پايه هاي زبان دوم آمادگي لازم را پيدا مي كنند. به اعتقاد دانشمندان دانشگاه پاريس دسكارته، كودكان در 20 ماهگي شروع به توسعه فرايندهاي شناختي مفيد براي يادگيري زبان مي كنند و به نظر مي رسد كه بيشترين آمادگي را براي آموختن يك زبان خارجي به دست مي آورند، حتي اگر در اين سن شناخت عميقي از زبان مادري خود نداشته باشند.
در اين تحقيقات، محققان براي گروهي از كودكان فرانسوي يادگيري مختصر زبان انگليسي را تجويز كردند.
نتايج اين تحقيقات نشان داد كه كودكان بالاي 20 ماه توانستند به همان روشي كه فرانسوي را حرف مي زدند به انگليسي نيز مسلط شوند. به گفته اين محققان، ذهن كودكان در اين سن به طور مطلوبي مي تواند اشكال مختلف واژگاني زبان هاي مختلف را درك و ياد بگيرد.

براساس گزارش ديلي اكسپرس، اين دانشمندان به والدين با مليت هاي مختلف توصيه كردند كه فرزندان خود را پس از 20 ماهگي در معرض گوش دادن به اشكال مختلف زبان هاي خود قرار دهند. به اين ترتيب ذهن كودك مي تواند اطلاعات مختلف را دسته بندي كرده و هر دو زبان را تا سن 5/2سالگي با يك كيفيت ياد بگيرد.


منبع: سايت بيترين

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره بهترين سن براي يادگيري زبان دوم براي کودکان ! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: سن يادگيري زبان ، کودک ، يادگيري ، يادگيري کودک
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما