مسبی
نرم افزار پاک کردن کامل يک برنامه از روي ويندوز

نرم افزار پاک کردن کامل يک برنامه از روي ويندوز

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: morrientez

به گزارش فرهنگ نيوز به نقل از سايت chemtable.com ؛ کاربران معمولا براي پاک کردن يک برنامه نصب شده روي ويندوز از طريق رفتن در کنترل پنل و کليک کردن روي گزينه remove نرم افزار را پاک مي کنند ، اما بدليل نوع برنامه نويسي و وجود فايلهاي dll رجيستري و ساير مسايل حتي بعد از پاک کردن برنامه، اين گونه فايلها پاک نمي شوند و در درازمدت دليل اصلي کندي ويندوز مي شوند.


نرم افزار full uninstall به شما کمک مي کند تا تمام فايلهاي پيدا و پنهان يک برنامه براي هميشه از روي سيستم شما پاک شوند. همچنين اطلاعات به جا مانده در رجيستري ويندوز که اغلب دست نخورده مي مانند نيز توسط اين برنامه جستجو و پاک مي شود.


برنامه full uninstall برنامه حرفه اي براي پاک کردن مخلفات برنامه هاي غير ضروري است. کار اين نرم افزار جستجو براي يافتن تمام تغييراتي است که هنگام نصب يک برنامه انجام شده است و نرم افزار مذکور با رديابي آنها تمام فايل ها و فولدرهاي ايجاد شده را از بين مي برد و بدين ترتيب همه چيز به حالت روز اول بر مي گردد.


منبع: فرهنگ نيوز

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره نرم افزار پاک کردن کامل يک برنامه از روي ويندوز نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ويندوز ، پاک کردن کامل يک برنامه ، کنترل پنل ، حذف برنامه ، کامپيوتر ، PC
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما