مسبی
عيادت هاشمي رفسنجاني از مهدي در بيمارستان دي

عيادت هاشمي رفسنجاني از مهدي در بيمارستان دي

ویرایش: 1391/8/16
نویسنده: shahang

مهدي هاشمي رفسنجاني فرزند آيت‌الله هاشمي رفسنجاني که پس از سه سال اقامت در لندن روز دوم مهرماه به تهران بازگشت و از روز سوم مهر در اوين بازداشت موقت شده،‌ صبح امروز به بيمارستان دي منتقل شد.

اين انتقال در پي معاينه دکتر ايرج ناظري متخصص قلب و عروق و پزشک مخصوص مهدي هاشمي و درخواست وي براي انجام فوري آنژيوگرافي صورت گرفته است.

آيت‌الله رفسنجاني ساعتي پيش با حضور در بيمارستان دي ضمن ملاقات با مهدي هاشمي در جريان آخرين وضعيت حقوقي و مسائل مربوط به دوران بازداشت وي و هم‌چنين وضعيت پزشکي فرزندش قرار گرفت.


منبع: شهرخبر

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره عيادت هاشمي رفسنجاني از مهدي در بيمارستان دي نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: عيادت ، هاشمي رفسنجاني ، مهدي ، بيمارستان دي ، عيادت هاشمي رفسنجاني ، عيادت هاشمي رفسنجاني از مهدي در بيمارستان دي ، مهدي هاشمي رفسنجاني ، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني ، متخصص قلب و عروق ، وضعيت حقوقي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما