مسبی
همايش بين المللي پيشگيري از پيري در اصفهان گشايش يافت

همايش بين المللي پيشگيري از پيري در اصفهان گشايش يافت

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: morrientez

به گزارش ايرنا،عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان روز پنجشنبه در اين همايش گفت:هدف از برگزاري اين همايش،هم انديشي و تبادل نظر دانش پژوهان و فرهيختگان رشته تخصصي بيماريهاي پوست اعم از دانشگاهي و غير دانشگاهي درباره درمانهاي نوين درماتولوژيک است.

علي اصيليان افزود: کاربرد ليزر در زيبايي و جوانسازي پوست، پيوند مو، فيلرها , ترانسفر چربي و بوتولينوم ، پيلينگ و مايکرودرم ابريژن و نقش درمانهاي موضعي در پيشگيري از پيري پوست از ديگر موضوعات اين همايش است.

به گفته وي، فوق متخصصان غدد درون ريزي و متابوليسم، جراحي ترميمي, پلاستيک و سوختگي، متخصصين بيماريهاي پوست,داخلي, بيماريهاي عفوني و گرمسيري، گوش و حلق و بيني و جراحي سرو گردن، بيماريهاي دهان و تشخيص دندانپزشکي ترميمي از گروههاي هدف اين همايش هستند.

وي اظهار کرد: اين همايش داراي 13 امتياز بازآموزي براي متخصصان پوست و زيبايي و پزشکان عمومي داروسازان و جراحان پلاستيکي است.

اصيليان افزود:در اين همايش متخصصان پوست از کشورهاي آمريکا، سوييس و آفريقا همچنين از تمام استان هاي کشور حضور دارند.

همايش مزبور با همکاري دانشگاه علوم پزشکي، انجمن متخصصان پوست اصفهان و انجمن متخصصان پوست ايران تا 13 آبان در هتل کوثر اصفهان برگزار مي شود.


منبع: پارسيک

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره همايش بين المللي پيشگيري از پيري در اصفهان گشايش يافت نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: اصفهان ، پيشگيري از پيري ، همايش بين المللي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما